Скъпи Приятели, нашият магазин е "млад" - съществува само от две години. Идеята възникна спонтанно при поредната дискусия за качествата на органичните перилни продукти и трябва ли да се откажем от "конвенционалната" химия. Каква би била ползата за опазването на околната среда и цял "куп"интересни въпроси , в тази връзка. Както се казва, "запретнахме ръкави"....и ето ни пред вас :). Намерихме и до
бри партньори! Лично тестваме всеки продукт, събираме отзиви...! Не правим компромиси с качеството, разработваме собствени артикули! При нас можете да намерите най-хубавите и щадящи бебешки бамбукови пелени ECO BOOM - бебоците ги обожават!:)
За дамите, имаме най-добрите дамски превръзки-разбира се бамбукови от Eco Boom!:)
Както, казва Аристотел: Добре започнатото е наполовина свършено! От нас зависи другата половина!:)
Всичко това е за всички нас! Не се притеснявайте да ни задавате въпроси-винаги сме на разположение!
За нас е важно, да изпълняваме светкавично поръчките ви - тези , които ни се довериха вече го знаят! Грижата за всеки клиент ни харесва!
Хубав и усмихнат ден на всички! :)