22/12/2015
Kallid Retrosõbrad, selline postitus tundus just ideaalsena sobivat peale pikka tegevusvaikust. Meil on väga hea meel, et kaks aastat peale sulgemist on endiselt neid, kelle jaoks on meie juurest leitud vintaažrõivad asendamatuks osaks garderoobist!
Oh So Retro armastab endiselt väga vintaaži ja kes teab, ehk ühel ilusal päeval kohtume juba taas vintaažmaailmas.
Ilusaid Pühi
Britta räägib oma kõige lemmikumast vintage-leiust. Vaata siit: http://brittatalving.com/red/