Pepecs Pepecs a pihe puha csodavilág https://linktr.ee/pepecshandmade

Hajnali hat, és én itt ülök csendben, a félhomályban a kedvenc fotelomban, nyúzottan, pizsamában, kávéval a kezemben. Al...
08/12/2025

Hajnali hat, és én itt ülök csendben, a félhomályban a kedvenc fotelomban, nyúzottan, pizsamában, kávéval a kezemben. Alszik még a ház, csak a kis két hónaposom gagyarászik békésen.
A vihar előtti csend… ❤️

Ma lettem 43. 🎂

Soha eletemben nem voltam még ilyen kimerült, de most csak hálát érzek. 🥹
Az elmúlt tíz év sokat adott nekem.
Megismertem azt az embert akivel az első pillanattól kezdve éreztem, hogy ez most más lesz, megérkeztem.
Aztán valahogy macskáink lettek, és jött a Pepecs, és esküvőt szerveztünk, és otthonunk lett, es kutyák is…a mai napig nem értem hogy is hoztuk ezt össze a semmiből.
Mire észbe kaptunk már izgatottan vártuk az első kis csodánkat, most pedig itt szuszog mellettem a második babánk is. ❤️

Nem volt könnyű, most sem az. De hálás vagyok mindenért! 🥰
Szóval gyere következő tíz, izgatottan várom hová viszel! ❤️🎂

Hát ez a nap is eljött.Itt az ideje, hogy elbúcsúzzak tőletek.Nagyon hálás vagyok nektek az elmúlt tíz évért! Ez életem ...
05/09/2025

Hát ez a nap is eljött.
Itt az ideje, hogy elbúcsúzzak tőletek.

Nagyon hálás vagyok nektek az elmúlt tíz évért!
Ez életem egy nagyon meghatározó időszaka volt. Rengeteget adott és tanított, voltak benne mélységek és magasságok, könnyek és mosolyok, rengeteg vicces és szívmelengető esemény.
Örülök, hogy sokatokat mélyebben is megismerhettem, hogy kötődtek barátságok és szövetségek és hálás vagyok amiért a Pepecs egy igazán szuper és támogató kis közösséget tudhatott maga mellett.

Összefoglalnom is nehéz lenne, hogy hányszor kaptam tőletek szeretettel teli üzeneteket, cukibbnál cukibb fotókat, hogy hányszor emeltetek fel és adtatok újra lendületet bíztató üzenetekkel amikor valami nem úgy sikerült ahogy terveztem. Az elmúlt két hét csodás kívánságairól ne is beszéljünk, rengetegen írtatok és bár nem tudtam mindenkinek válaszolni rá, tudnotok kell, hogy minden egyes üzenetet megkönnyeztem!

Nagyon fogtok hiányozni ahogyan az alkotás is, de ezúttal a családomé lesz a főszerep és tudom, hogy két pici mellett nem tudnám úgy folytatni ahogyan azt mindannyian megérdemelnétek.

Sokan kérdeztétek, hogy végleges e ez a búcsú és őszintén mondom, hogy nem tudom.
De most adok magamnak időt arra, hogy ez kiforrja magát és mire a legkisebb is bölcsibe indul már biztosan fogom tudni a választ.

Addig is az oldal marad én pedig igyekszem legalább néha néha hírt adnom magunkról!

́rás

Ma frissítettem az UTOLSÓ VILLÁM VÁSÁR mappáját.Itt találjátok a teljes mappát: https://www.facebook.com/media/set/?set=...
24/08/2025

Ma frissítettem az UTOLSÓ VILLÁM VÁSÁR mappáját.
Itt találjátok a teljes mappát: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1341189428011825&type=3

Nem sok minden maradt és remélem így tökéletesen átlátjátok. A jövő hét végéig, illetve a készlet erejéig fennhagyom a mappát, hogy aki szeretne még tudjon szemezgetni belőle.
Továbbra is mindenre 50% KEDVEZMÉNY van, de a képek mellett látjátok az árakat.

A csomagolást, számlák kiállítását ma elkezdem. Nagyon sok van, így egy kis türelmet kérek amíg mindenkihez eljutok.

24/08/2025
Tegnap az utolsó VILLÁM VÁSÁRon szinte mindent elvittetek.Semmiből nem lesz több, egyedi megrendelést már nem tudok váll...
23/08/2025

Tegnap az utolsó VILLÁM VÁSÁRon szinte mindent elvittetek.

Semmiből nem lesz több, egyedi megrendelést már nem tudok vállalni, így ők most szó szerint az utoló Pepecsek amikre lecsaphattok mielőtt visszavonulok a következő 1,5-2 évre.

Továbbra is MINDENRE 50% KEDVEZMÉNNYEL tudtok lecsapni!

A mappát mostanra teljesen frissítettem.
Állatkák már alig maradtak, de pár darabra még lecsaphattok.
Az árak így alakulnak:
A babák (maci, nyuszi, kroki) - 9200,- helyett most 4600,-
A nyunyik - 8800,- helyett most 4400,-

És ahogy ígértem feltöltöttem az apróságokat is. Találtok köztük minden félét. Neszeszereket, hajgumikat, kulcstartókat, sminklemosó kendőket, pár kimaradt húsvéti nyuszis táskát és egy két eltévedt karácsonyi korongot.
Az ő áraikat és leírásukat a képek mellett találjátok!

És ezzel itt a vége! Több feltöltés már nem várható.

Szokás szerint üzenetben vagy hozzászólásban tudtok foglalni, de megköszönöm ha képpel együtt most inkább üzenetben.
Igyekszem gyors lenni, de az a tapasztalat, hogy ilyenkor kicsit elszabadulnak a dolgok, így türelmeteket kérem amíg mindenki üzenetéig eljutok.

Egyik szemem sír, a másik nevet, de elérkezett az utolsó ⭐️⭐️⭐️ VILLÁM VÁSÁR ⭐️⭐️⭐️ideje.Semmiből nem lesz több, egyedi ...
22/08/2025

Egyik szemem sír, a másik nevet, de elérkezett az
utolsó ⭐️⭐️⭐️ VILLÁM VÁSÁR ⭐️⭐️⭐️ideje.

Semmiből nem lesz több, egyedi megrendelést már nem tudok vállalni, így ők most szó szerint az utoló Pepecsek amikre lecsaphattok mielőtt visszavonulok a következő 1,5-2 évre.

Sokat gondolkodtam hogyan is legyen, de végül egy roppant egyszerű megoldást választottam:

⭐️⭐️⭐️ MINDENRE 50% KEDVEZMÉNNYEL ⭐️⭐️⭐️
csaphattok le, így titeket nagyon boldoggá tudlak tenni, én pedig tényleg ki tudom üríteni a műhelyt.

Szokás szerint üzenetben vagy hozzászólásban tudtok foglalni, de megköszönöm ha képpel együtt most inkább üzenetben.
Igyekszem gyors lenni, de az a tapasztalat, hogy ilyenkor kicsit elszabadulnak a dolgok, így türelmeteket kérem amíg mindenki üzenetéig eljutok.

A mappát minden nap végén frissíteni fogom és kitörlöm majd azokat amik elkeltek, hogy ne kelljen mindent átlapoznotok.

Az árak így alakulnak:
⭐️Kis nyuszik - 8400,- helyett most 4200,-
⭐️Kis macik - 7200,- helyett most 3600,-
⭐️A babák (maci, oroszlán, kroki és mindenki aki két lábú) - 9200,- helyett most 4600,-
⭐️A nyunyik - 8800,- helyett most 4400,-

Holnap még fogok a mappába pár apróságot feltölteni. Hajgumikat, kulcstartókat, kis neszeszereket, arclemosó korongokat, stb... De őket most is meg tudjátok nézni az oldal névjegyében lévő linken a Kiegészítők mappában. A kedvezmény pedig rájuk is vonatkozik.

Én kis naiv azt gondoltam, hogy a nyár tökéletes alkalom arra, hogy minden nap megosszak veletek egy-egy szösszenetet, é...
19/06/2025

Én kis naiv azt gondoltam, hogy a nyár tökéletes alkalom arra, hogy minden nap megosszak veletek egy-egy szösszenetet, és pár utolsóként vihető Pepecs cukiságot, hiszen most minden nyugis lesz. A gyerek bölcsiben, nincsenek vírusok, szépen süt a nap és pedig nyugodtan dolgozhatok még pár hétig...

A bölcsis vírusok válasza erre: Fogd meg a söröm! 🙈

Szóval bő egy hetes parkoló pálya után ma végre örömmel osztom meg veletek, hogy mindössze két takaró maradt még a tarsolyomban amikre lecsaphattok.
⭐Most extra akciósan 6000,-/db áron.
A leírásukat a képek mellett találjátok.

Utolsó nyuszik ⭐VILLÁM VÁSÁR!⭐⭐Mostanra minden tartalék, félkész, itt ott rejtőző nyuszi előkerült, meg varródott, így ő...
10/06/2025

Utolsó nyuszik ⭐VILLÁM VÁSÁR!⭐
⭐Mostanra minden tartalék, félkész, itt ott rejtőző nyuszi előkerült, meg varródott, így ők az utolsó példányok! Ilyen nyuszikból már biztosan nem készül több, így aki még rajtuk gondolkodott ne sokáig tegye!
⭐Mindannyian kis méretek, de találtuk köztük kettő közepest is (ezt a kép melletti leírásban jelzem)
⭐A 15% kedvezmény természetesen vonatkozik mindannyiukra, így a kis méretű nyuszik ára most 8.400,- Ft helyett kedvezményesen 7.140,- Ft.
⭐A közepes méretű nyuszik ára most 13.200,- Ft helyett kedvezményesen 11.220,- Ft.
⭐Foglalni a kép alatt hozzászólásban vagy üzenetben tudtok!

⭐Megrendelést csak közepes és nagy méretű nyuszikra tudok már felvenni és azt is csak pár darabot. Ezzel kapcsolatban üzenetben tudunk egyeztetni.
⭐ Figyelem! Minden más is fogyóban van, nem mindenből lesz már feltöltés, így az azonnal vihető mappát is nézd át és mindenképp kérdezz ha valamit nem találsz, hátha még tudok segíteni! Ezt a mappát a bioban vagy a névjegyben találod!

́rás

Úgy alakult, hogy közben csendben az oroszlánok is elfogytak.Belőlük is már csak olyanokat tudok nektek mutatni amik még...
03/06/2025

Úgy alakult, hogy közben csendben az oroszlánok is elfogytak.

Belőlük is már csak olyanokat tudok nektek mutatni amik még összevarrásra várnak és abból sem túl sokat.

Ők itt bizony az utolsók akiket pár nap múlva még összeállítok, de addig is üzenetben már tudjátok foglalni amelyik megtetszik.

́rás

A hétvégén nagyon sokan csaptatok le az azonnal vihető macikra és sok minden másra is, így jócskán megfogyatkozott a kés...
02/06/2025

A hétvégén nagyon sokan csaptatok le az azonnal vihető macikra és sok minden másra is, így jócskán megfogyatkozott a készlet.
Azért az azonnal vihető mappában még sok mindenből tudtok csemegézni, (Keresd a bioban vagy a névjegyben a linket!) és sok mindenből van még félkész verzió is amiből szintén csemegézhettek.

Ez azonban a zebrákra nem igaz. Belőlük bizony ez az utolsó három darab van már csak készleten. Nincs tartalék, sem félkész és nem lesz több. Igaz ez a zebra nyunyikra is. Szóval ne sokat gondolkozz rajta ha ő a kedvenced!

A 15% kedvezmény most rájuk is vonatkozik!

Cím

Hodmezovasarhely

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Pepecs új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Pepecs számára:

Megosztás