08/12/2025
Hajnali hat, és én itt ülök csendben, a félhomályban a kedvenc fotelomban, nyúzottan, pizsamában, kávéval a kezemben. Alszik még a ház, csak a kis két hónaposom gagyarászik békésen.
A vihar előtti csend… ❤️
Ma lettem 43. 🎂
Soha eletemben nem voltam még ilyen kimerült, de most csak hálát érzek. 🥹
Az elmúlt tíz év sokat adott nekem.
Megismertem azt az embert akivel az első pillanattól kezdve éreztem, hogy ez most más lesz, megérkeztem.
Aztán valahogy macskáink lettek, és jött a Pepecs, és esküvőt szerveztünk, és otthonunk lett, es kutyák is…a mai napig nem értem hogy is hoztuk ezt össze a semmiből.
Mire észbe kaptunk már izgatottan vártuk az első kis csodánkat, most pedig itt szuszog mellettem a második babánk is. ❤️
Nem volt könnyű, most sem az. De hálás vagyok mindenért! 🥰
Szóval gyere következő tíz, izgatottan várom hová viszel! ❤️🎂