05/03/2021
Március 08.-tól Nőnap alkalmából egy óriási kiárusítást szerettünk volna szervezni Nektek reménykedve, hogy lassan újra indul az élet, de a meglepinket a kormányrendelet keresztül húzta, be kell zárnunk...🥺😩😤
Így még MA és HOLNAP várunk mindenkit szeretettel és extra kedvezményekkel, aki tud az ugorjon be 🤗 utána nem tudjuk sajnos mi lesz, de a - “ A remény hal meg utoljára és eső után a nap is kisüt“ ❤️
Jó egészséget, kitartást mindenkinek!