25/05/2025
Hejka! Z tej strony zespół (re)style it. 🧷
Wow, nadal nie możemy w to uwierzyć że dostałyśmy Srebrnego i ZŁOTEGO Wilka w XI edycji Zwolnionych z Teorii!🥇🐺
Z całego serca dziękujemy organizatorom za to ogromne wyróżnienie. Czujemy się docenione, a ta nagroda otworzyła przed nami drogę do wielkich możliwości.
Ogromne podziękowania kierujemy również do Pani Profesor Konieckiej. To dzięki niej (re)style it w ogóle powstało. To ona nas wspierała, kierowała, doinformowała i przede wszystkim do tego projektu namówiła.
Dziękujemy także III Liceum, z Panią Dyrektor Włodarczyk na czele oraz całą kadrą nauczycielską. Dziękujemy za przestrzeń do rozwijania naszego projektu, za możliwość zorganizowania prelekcji i wymiany ubraniowej, a także za wszystkie miłe słowa, które usłyszałyśmy przy okazji naszych mniejszych sukcesów. Czułyśmy, że nasza szkoła interesuje się naszym projektem i jest z nas dumna.
Największe podziękowania kierujemy jednak do naszych bliskich - rodzin i przyjaciół. To Wy wspieraliście nas od początku, pomagaliście, mówiliście o nas znajomym. To właśnie Wy uwierzyliście w nas jako pierwsi i daliście nam motywację do działania.
Dziękujemy również wszystkim osobom, które nas nie znają osobiście. Wasza obecność pokazuje, że nasze przesłanie ma sens, że naprawdę są ludzie, którzy chcą zmieniać świat na lepsze.
Dziękujemy naszym partnerom za pomoc merytoryczną i medialną. Bez firmy Kuba Piżama nasz projekt nie byłby kompletny. Dziękujemy za Waszą pomoc!
Jesteśmy z siebie bardzo dumne. Nie poddałyśmy się, słuchałyśmy siebie nawet w trudnych momentach, i dzięki temu osiągnęłyśmy coś wielkiego.
Bo kiedy 7 osób inspiruje tysiące to już nie projekt- to styl życia.
❤️❤️❤️❤️❤️❤️