18/05/2015
Bardzo dziękujemy naszym klientom i przyjaciołom za wsparcie finansowe i mentalne to dzięki Wam nasza działalność trwała tak długo, a firma rozwijała się tak szybko i prężnie :D Niestety kończymy działalność, ale nie wykluczamy powrotu do fachu w przyszłości... Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i życzymy powodzenia w odkrywaniu piękna! :D