01/12/2023
Dzień dobry 🥰
W tym poście, chciałabym gorąco podziękować Milance i jej mamie za przepiękne zdjęcia z wykonaną przeze mnie laleczką.
Pani Bogdana wraz z Milanką i jej małą siostrzyczką Emilką, prowadzi przepiękny, pełny miłości, a zarazem bardzo profesjonalny profil .emimi , pokazując codzienne życie dziewczynek.
Szyjąc dla Was laleczki czy też misie, te które wybieracie z prezentowanych przeze mnie zdjęć, jestem spokojniejsza, wiedząc, że każdy szczegół projektu zobaczyliście, że zestaw kolorystyczny Wam się podoba i że otrzymując swoje zamówienie i otwierając paczkę zobaczycie tam to, czego się spodziewacie.
Zupełnie inaczej jest z projektami, gdzie dostaję dowolność i mam stworzyć laleczkę której jeszcze nie szyłam.
Czuję wtedy lekki stres, ale również duże podekscytowanie, że oto tworzę coś specjalnego, dla tej jednej, jedynej dziewczynki.
Angażuję się wtedy jeszcze bardziej i spędzam nad projektem o wiele więcej czasu niż zwykle.
Tak było w tym przypadku, oglądałam profil .emimi wiele razy, oglądając zdjęcia i rolki z życia Milanki i chciałam stworzyć laleczkę, która będzie harmonizować z jej pięknymi blond włoskami, jej porcelanową śliczną twarzyczką i tak powstała lalka, która na cześć jej nowej właścicielki otrzymała też przepiękne imię Milana.
Wasze zadowolenie i satysfakcja z otrzymanych produktów jest dla mnie największym priorytetem, a takie zdjęcia i Wasze podziękowania w wiadomościach czy też postach, najcenniejszą zapłatą za moją pracę. Dziękuję z całego serca 🩷
# ofertaświąteczna