03/06/2026
Dzień dobry wszystkim osoby które opłacą przez AUTOPAY TO ZAMÓWIENIE BĘDZIE DZISAJ SPAKOWANE I WYSŁANE A PRZELEW STANDARDOWY WYJDZIE DO 2 dniach roboczych ‼️‼️‼️
Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia ❤️