22/05/2022
‼️‼️‼️‼️ROZPAKOWUJE JUTRO PACZKI Z NIEOPŁACONA WYSYŁKĄ‼️‼️‼️‼️
Mały update dotyczący wysyłek:
Wszyscy otrzymali już informacje z kwotą do wysyłki...
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na wiadomość i uregulowali płatność 🌺❤️❤️❤️
A do osób, które zignorowały moja wiadomość... grzecznie ostatni raz napisze - czekam na odpowiedź i uregulowanie należności za wysyłkę jutro do 11:00 później rozpakowuje paczki z jedną rzeczą, która przepada na rzecz opłaty magazynowej oraz paczki o małej wartości.
Co do większych paczek wyciągam rzeczy z paczek na pokrycie kosztów wysyłki... Bardzo mi przykro 🤷