27/07/2021
Днес ще ви разкажа защо избрах Бандата на 1500-те за кауза на Second A(d)dress 😊
Първо и най-основно, защото са приятели и дори повече от това - те са ми като второ семейство ❤
Mного различни сами по себе си, тези готини хора имат най-различни професии, занимават се с много неща, имат семейства, много приятели и кучета (каква изненада 😄) и много ангажименти, но винаги намират време за бандитите. И винаги са насреща за помощ и подкрепа, за което им благодаря от ❤
Мога да разкзавам много, но мисля че ако разгледате страницата на Бандата или дойдете да се срещнем и запознаем лично, ще разберете какво имам предвид. Можете да заповядате на организираните разходки всяка седмица или да следите страницата за повече информация за предстоящите до края 2021 събития, на които можем да се видим 😊
А ако нямате търпение да подкрепите бандитите, можете да си купите дреха (свободните предложения можете да видите тук 👉 https://bit.ly/3x8ccm3) и така да изпратите една виртуална прегръдка на Бандата ❤
П.П. Това на снимката е Тино от приюта в Сеслваци. Той е едно от многото кучета, за които полагаме грижи всяка седмица, а понякога и по-често. Той е един от онези, които не вярват и се страхуват, но от скоро излиза на разходка с нас и с всеки изминал път е все по-смел и щастлив. Това са малките чудеса на Бандата на 1500-те/1500 Dog Gang ✨
Деси ❤