20/09/2020
Repost• Kao što sam više p**a pomenula,
podrška kvalitetnim domaćim brendovima kad god mogu, koliko mogu jer važno je. Da nam u zemlji ostaje lova, da sposobni ljudi ne pale preko, da se međusobno podržavamo, zajedno uzdižemo i rastemo. Zato nakon priče o jednom super brendu, sledi darivanje za vas, iliti giveaway, da budemo tu za one okolo nas.
Večiti idealista, narodni utopista, “za otadžbinu krv dajem” paljevina, “bratstvo i jedinstvo” + “da smo svi živi i zdravi” razgaljevina, danas vam otkriva baš strava domaći brend čarapa. Osnovale su ga dve prijateljice, prate teoriju dualnosti (jer sve različitosti unutar nas su tako super), kao i tvrdnju da je sve bolje udvoje, tj. u paru (Theory of two). Drugi je naše ogledalo, životom svedočim, u odnosu sa drugim bićem, vidimo razvojno gde smo.
Sve PAR čarape su proizvedene u jugozapadnoj Srbiji, a spakovane su u papir već objavljenih brojeva časopisa “Lice ulice” da bi se smanjila upotreba papira (recite koliko je ovo kul). Volim ideje koje prednjače, vuku napred, brendove kod kojih nije samo lova (avaj, znam da sa takvim stavom nikada neću postati milioner, a i to me briga), proizvode u skladu sa prirodom, okolinom, drugima, preduzetnike sa svešću i misijom.
U to ime, želim da ih podržim i da vam poklonim 3 para ovih divno dizajniranih čarapa. Hajde da širimo svest i vest o domaćim brendovima tako što ćete:
✨Zapratiti profil i podržite ih svojim prisustvom;
✨Ostavite meni ispod ove fotke neki komentar da vas vidim, možete da tagujete neku vama dragu osobu, prijatelja kome mislite da bi se ovaj proizvod dopao i na taj način pomognete da se raširi info o domaćem kvalitetnom brendu.
To je to, neću bubreg da vam tražim niti deci da menjate ime, broj lične karte i krvnu grupu. Dajte da pomognemo da nam se mala privreda stabilizuje i da nas ko girice ne pojedu velike ribe. Igramo se do sl. nedelje 27. IX kada na storiju objavljujem imena troje dobitnika.
Hajd’ da širimo dobrog vajba i probamo da se spasimo od finansijskog naj’ba. Tu smo di smo, mrdanja ove godine nema, jer ako nam se već neko veće sranje sprema, da budemo ljudi iznad svega i pomognemo jedni