29/07/2022
Děkujeme za krásné fotky a psaní od naší nevěsty , která má šatičky ušité na míru ❤️
“Milé dámy, posílám pár fotek jedné problémové nevěsty v šatech 😄, které se šily u vás v salonu a moc děkuji za trpělivost a vstřícný přístup nejen při výměně šatů za jiné, ale i při přešití již hotových šatů (výměna šifonové sukně za saténovou). Nic nebylo problém, a tak to má být ❤️ člověk se cítí příjemně a vítaný! Vřele salon doporučuji všem budoucím nevěstám!”