26/03/2026
Zdravíme všechny naše bývalé zákazníky 😊
blíží se jaro a letos poprvé u jarního převlékání a přezouvání děti my jako Balo nebude což nas stále velmi mrzí 🥲 ale život jde dál 🤷♂️ všem přejeme krásné dny rádi na všechny naše zákazníky vzpomínáme ❤️
Pokud by někdo chtěl/potřeboval nás bývalí kolega našel svoji další cestu v ČSOB v Olympii. Pokud by jste cokoliv potřebovali, ale i jen tak Vás rad uvidí. Případně můžeme předat kontakt.
Mějte se hezky