19/05/2022
Často slýcháváme: "Nenos ji/ho, zvykne si na to..." Ale jak můžete nenosit, neobjímat... Vždyť je to to nejlepší, co pro spojení maminky s miminkem může být! Není nic krásnějšího!😍
Za chvíli miminko udělá první krůčky. Užívejte si každý okamžik😊
Váš mekem.shop