14/10/2019
Poznaly jsme se na vysoký. Tenkrát PONER ještě neexistoval. Zamilovala se mi ve Zlíně. Parkrát jsem tam za ní byla. I tam jsme byly na plese v PONERu. Pak jsme se nějaký čas neviděly. Přišlo miminko a pak zásnuby. A Verča chtěla zase PONER. Přišla s představou, tu brácha dotvořil dle svého gusta. Přišla zkouška a znáte to, jak my ženy chceme zabírat vše co nejvíc. Na zkoušku poslední už nebyl čas, šaty se posílaly. Po pár hodinách nervozity jsme čekali na hovor. Nervozní nevěsta, že v šatech nemůže dýchat !🤦🏻♀️Přeorganizovali jsme celý den, brácha naložil krejčovou a jelo se Verunce vytvořit tu šťastnou jiskru v očích, aby si užila svůj den. A dopadlo to výborně, nakonec jsme se shodli, že ještě lépe než bylo původně v plánu. Šilo se do noci, protože naše D1 byla opět perfektní zážitek. Nemusí vždy všechno vyjít hned, ale my se opravdu snažíme dát do našich zakázek a klientům maximum. Píšu to proto, protože mi dnes nevěsta napsala, že skončila na neurolu, ale že vše dopadlo dobře a byla nadšená!🤦🏻♀️😁I kdyby jsme kvůli vám neměli spát, nenecháme VÁS v tom!
Hodně štěstí zlato a děkujeme za důvěru! Veronika Jurčíková