16/05/2023
Vše hezké jednou končí a takhle i já běžím vstříc novým dobrodružstvím.
Milé klientky, rozhodla jsem se vypustit do světa novinu a to rozhodnutí již tomto krásném odvětví nepokračovat a jít dál, proto studio Anastasia Wedding opouštím a zavírám.
Za čtyři roky jsem zde prožila spousty krásného, nového i těžkého, ale nikdy jsem se nevzdávala. Je to ta nejhezčí dívčí práce, pro mě byla vysněná. Ale momentálně cítím, že bych potřebovala svůj čas věnovat jinam, rodině.
Plně fungující studio dál nabízím k převzetí.
Každé jediné naší klientce moc děkuji, že si vybrala právě nás.
Děkuji🤍
A.