26/09/2024
Üks väga tähtis seelik - ehk minu kõige esimene tellimustöö!
“Kas sa õmbleks mulle ühe seeliku? Ma ostsin kanga juba ära ja see on hästi lihtne seelik, põhimõtteliselt pead ainult ühe väikse õmbluse külje peale tegema..” Sellise telefonikõne sain ca 10 aastat tagasi Lilianilt.
Ma ei olnud selleks hetkeks kellelegi teisele midagi õmmelnud, ainult endale. Ja polnud ka endale ühtegi seelikut õmmelnud. Täna seda seelikut vaadates on näha, kui vähe ma tegelikult õmblemisest ja konstrueerimisest midagi teadsin, ja noh, päris ühest õmblusest ei piisanud ka, aga tahtmist oli ja tehtud sain!
Nüüd käis seelik lukuvahetuses ja uuendasin ka teisi õmbluseid.
Tegemist on ilmselgelt ainulaadse seelikuga, nii et kui seda mummulist seelikut kuskil liikumas näete, siis teate et sellel seelikul on väga oluline roll minu õmblejaelus. 🙂
Ja aitäh Lilian selle telefonikõne eest! 😁❤️