22/05/2025
Kuulsin väga hirmuâratavat juttu, et lapsed käivad meie Murumaja katusel 😞 ja isegi suhteliselt vǎiksed lapsed.
Tuletan meelde, et esiteks on see ohtlik ja teiseks on tegu eravalduse ja meie vara lōhkumisega.
Mul on olemas ka fotod. Kui see asi koheselt ei lőppe, siis postitan ka pildid.
Vanemad, palun suhelge oma lastega ennem kui suur őnnetus juhtub :(