04/12/2023
❄️🎄❄️
Mina, nagu ka paljud teised usun, et et iga heategu aitab muuta maailma paremaks. Ka kõige väiksem panus võib olla abivajaja jaoks hindamatu.
Seetõttu otsustasin osaleda iga-aastases Naerata Ometi MTÜ heategevusprojektis "Jõulunaeratus". Seda projekti on läbi viidud juba 15 aastat ning see toob rõõmu
jõulude ajal haiglas või asenduskodus viibivatele lastele. Projekti raames kogutakse heegeldatud mänguasju, mis lähevad igas vanuses lastele, nii beebidele kui ka noortele.
Käsitöömanguasju oodatakse 15. detsembriks Märjamaa Konsumi Smartposti või Märjamaa Maxima DPDsse. Täpsemaid kontakte küsi julgelt, kas minu või Ennikese heategevusprojektid käest.
Veel jõuad oma panuse anda! 🎁
Kui Sa küsid endalt, kuidas saan veel aidata siis lisan siia alla mõnedele heategevusprojektidele viitavad lingid, millest olen ka ise läbi aastate osa võtnud:
✨ https://joulupuu.jci.ee/
✨ https://enneaegsedlapsed.ee/beebitekkide-kudumine-heegeldamine - varasemalt heegeldati enneaegsetele beebidele kaheksajalgu
✨ https://www.maxima.ee/Inglipuu
"Sa võid elada maailmas, nagu see on, kuid sa saad siiski teha tööd, et luua maailma selliseks, nagu see peaks olema." B. Obama