13/05/2026
Újrakezdés,folytatás….nem,egyszerűen csak jelenlét!
Jelzés,hogy élek,de ez inkább csak magamnak! Akkor miért nyilvánosan? Mert régen Ti voltatok a “családom”…a ruhák,a stílus ,az öltözködés és az öltöztetés volt a szerelmem…Régen,évekkel ezelőtt! Akkor,amikor egyedül voltam és csak dolgoztam-dolgoztam rengeteg szeretetet kaptam Tőletek!
Kicsit elvesztem! Próbálok visszatalálni magamhoz!
Nem tervezem a folytatást,az újrakezdést! Nem tudom van-e helyem még itt!
Sok a nem bennem…idővel remélem elindulok a pozitív irányba!
Azért,hogy újra megtaláljam magamban,hogy “ki vagyok én” most céltudatosan vásároltam és ott előjött bennem kicsit a régi énem!! Hátha ennek más is örülne!
Ezért készültek a képek:) Mindenből kettőt vettem…
Méret nélküliek,mert van az kor,amikor hiába vagyunk vékonyak,de a szűk ruha sokkal jobban “öregít”….inkább stílusos nagymama szeretnék lenni,nem olyan,aki fiatalabbnak akar látszani…