02/06/2026
És ha már új hónap kezdődött, akkor nemcsak vissza, hanem előre is szeretek tekinteni. 👀
Ilyenkor előveszem a noteszomat, végignézem a terveket és programokat. Már most látom, hogy júniusban sem fogok unatkozni. 😄
A hónap nagy részét természetesen a showroomban töltöm majd, ahol találkozhatunk, beszélgethetünk, és együtt megtalálhatjuk a nyári szettjeitek tökéletes darabjait.
Mindig öröm látni, amikor egy-egy új ruha vagy kiegészítő mosolyt csal az arcotokra, és amikor ismét bebizonyosodik, hogy az öltözködés sokkal több, mint ruhák kiválasztása. 🤍
Június számomra is tele lesz kihívásokkal és remélhetőleg sok csodás pillanattal.
A hónapot fantasztikus hölgyek fotózásai, előadások, egyéni tanácsadások és mentorálások, utazások, szakmai fejlődés, valamint az új kollekciók következő darabjainak kiválasztása színesíti majd.
És persze ott vannak azok a feladatok is, amiket még májusra terveztem. (Mondjuk tavaly májusra 🤣)
Például otthon és a raktárban a nagy selejtezés és rendrakás. Ezzel bevallom, egy kicsit megcsúsztam, de júniusban mindenképpen sorra kerül.
Szeretem az ilyen hónapokat. Amikor alkothatok, taníthatok, inspirálhatok, fejlődhetek, és közben rengeteg fantasztikus hölggyel találkozhatok.
Kíváncsian várom, mit tartogat ez a 30 nap.
És ti? Mivel várjátok a júniust? 🥰