02/06/2026
Kedves Vásárlóink!
Néhány változás üzletünkben!
Nem teszünk el senkinek semmit!
Ez arra is vonatkozik,ha valaki kifizeti. Nem tudjuk napokra elrakni. A kifizetést követően,el kell vinni. Amennyiben ruhát cserélne valaki,azt csak a következő napon áll módunkban kicserélni! Felírni nem tudjuk! Bármire cserélhető a vásárlási összeg értékében!
A facebook oldalra nem Miki tölti fel a termékeket.
Nincs facebook oldala!
Ö van az üzletben. Az oldalt én Barta Miklósné vezetem,az árakat én írom ki,mint tulajdonos.
Utolsó kérés! Amennyiben szabadságon vagyunk,kérem ne hívjanak,és írjanak főleg este negyed 10 kor. Tartsuk tiszteletben a másikat. Köszönettel:
Barta Miklósné[ tulajdonos]