24/05/2026
Hálásan köszönjük!
SDG!🕊️
“Apollónia rendkívül kedves és figyelmes volt az első pillanattól kezdve. Nagyon boldogok vagyunk, hogy őt bíztuk meg a nagy napunk dekorjának megvalósításával. Minden ötletünkhöz nyitottan állt, azon volt, hogy meg tudja számunkra valósítani és csodálatos menyasszonyi csokrot kreált. Benne volt a szíve minden apró részletben, igyekezett segíteni ha valami ötletünk a tapasztalatai alapján valahogy máshogy lett volna jobb, de mindig csak finoman jelezte sosem erőltetett semmit és minden ilyen részletnél megérte rá hallgatnunk. Végig nyugodtak tudtunk lenni a készülődés során, mert éreztük jó kezekben vagyunk. Köszönjük, hogy a TeVeled által olyan lehetett minden mint, ahogy azt megálmodtuk!
Lilla&Árpi”
Oravecz Dia wedding photographer
http://www.oraveczdia.com/