MindenM

MindenM Baba és gyermek textil műhely, manófaktúra, egy 3G-s (3 generációs) családi vállalkozás, ahol a nagymama készít, unokák tesztelnek, anyuka pedig népszerűsít.

Termékeink az albumokban találhatók. A MindenM két dolgot takar. Először is a gyerekeim a mindeneim, betöltik a szívem (szinte) minden részét, és igénylik (szinte) minden energiámat, türelmemet és időmet :-) Másodszor pedig szeretnénk saját márkás termékeket is létrehozni a jövőben (az első nemsokára debütál is), aminél az lesz a koncepció, hogy minden M betűvel kezdődik benne: M betűs minták les

znek rajtuk, mint: mókus, medúza, mosómedve, méhecske -mert nem akartunk hétköznapi mesehősöket... Az alapanyagok színei szintén M betűsök lesznek: mint például mályva, mangó, menta, mokka vagy mogyoró, esetleg meggy. Illetve a méreteket is M betűkkel jelöljük majd: mini, midi és maxi.
És hogy miért/hogy alakult meg a kis vállalkozás: Anya kézügyességét és kreativitását sokáig csak mi ismertük, a család, a barátok és közeli ismerősök. De miután gyakorlatilag az összes textíliát ő készítette a gyermekeim szobájába, ennek minden látogatónk a csodájára járt, és beindultak a rendelgetések. Azt gondoltuk, talán érdemes szélesebb körben is megmutatni a repertoár egy részét és másokat is megörvendeztetni azokkal a csodálatosan szép dolgokkal amik kikerülnek a kezei közül. És hogy jövök én a képbe? Úgy, hogy azt gondolom értek kicsit az értékesítéshez, vannak ötleteim és mivel itthon vagyok GYES-en, rengeteg szabadidőm van (hahaha), amit örömmel töltök azzal, hogy intézgetem kis vállalkozásunk ügyes-bajos dolgait :-) szóval én lennék a sales-es, a marketinges, a szervező és az üzletkötő...szerényen ezekkel próbálkozom, amíg anyukám alkot.
És akkor vannak még a gyerekeim, akik a modellek, tesztelők és próbavásárlók :-) Így jön ki a 3G, azaz a mi 3 generációs vállalkozásunk. Kizárólag hasznos és praktikus baba holmikkal foglalkozunk, olyanokkal amiket nem lehet bárhol megvenni és ami nincs mindenkinek. Ami már van a piacon, de szerintünk lehetne tökéletesíteni, azt ízlésünk szerint módosítjuk. Ami nincs és hiánypótlónak érezzük, azt "behozzuk". Várjuk Tőletek a visszajelzéseket, ötleteket, építő jellegű kritikákat is :-)
Judit (anya) és Ani (mama) a Kisgyörgy családból

Eljött az utolsó napunk :-( ma utoljára kérhettek/rendelhettek MindenM terméket tőlünk.Érdemes a "Végkiárusítás" albumba...
12/04/2020

Eljött az utolsó napunk :-( ma utoljára kérhettek/rendelhettek MindenM terméket tőlünk.
Érdemes a "Végkiárusítás" albumban szétnezni így a húsvétolás alatt :-)

Otthonmaradós, tojásfestős és keresős, boldog húsveti ünnepeket MindenKinek :-)
11/04/2020

Otthonmaradós, tojásfestős és keresős, boldog húsveti ünnepeket MindenKinek :-)

És akkor jöjjön az utolsó 3 nap :-(
09/04/2020

És akkor jöjjön az utolsó 3 nap :-(

Elérkeztünk az utolsó napokhoz...kevés dolog maradt raktáron, de pl. sapkak, sálak vannak még, nézzetek szét a végkiárus...
08/04/2020

Elérkeztünk az utolsó napokhoz...kevés dolog maradt raktáron, de pl. sapkak, sálak vannak még, nézzetek szét a végkiárusítás albumban.

Nagyon jó áron szerezhettek be még 4 napig MindenM termékeket.

Már csak ennyi nap maradt...
07/04/2020

Már csak ennyi nap maradt...

És egy újabb nappal kevesebb van hátra :-(
06/04/2020

És egy újabb nappal kevesebb van hátra :-(

Ez a 2 használt zsákunk maradt, ha esetleg érdekel valakit:
05/04/2020

Ez a 2 használt zsákunk maradt, ha esetleg érdekel valakit:

Beléptünk az utolsó hétbe :-(Megkezdjük a visszaszámlálást...Még ennyi napotok van rendelni/vásárolni :-)
05/04/2020

Beléptünk az utolsó hétbe :-(
Megkezdjük a visszaszámlálást...
Még ennyi napotok van rendelni/vásárolni :-)

Az utolsó nagy roham...Ha azt szeretnétek, hogy a nyuszi hozhasson gyermeketeknek MindenM ajándékot, akkor hétvégéig ren...
01/04/2020

Az utolsó nagy roham...

Ha azt szeretnétek, hogy a nyuszi hozhasson gyermeketeknek MindenM ajándékot, akkor hétvégéig rendeljetek, mert hétfői feladással látszik tutinak, hogy odaér csütörtökig.

Ha ráer Húsvét után a csomag, akkor természetesen április 12-ig még kérhettek bármit amink maradt :-)

Ebben az albumban vannak a késztermékek, amikre április 12-ig vagy a készlet erejéig 30% (hálózsákok, ponchok, törCHILLagok), 40% (sapkák, sapka-sál szettek, bevásárlókocsi huzatok) illetve 50% kedvezményt adunk (teSHOPad és születési értesítők).
Minden egyéb, fenti időszakban leadott rendelésre egységesen 20% kedvezmény jár.
Keressetek messengeren vagy emailen.

Sziasztok!Többen jeleztétek, hogy érdekelnének titeket a mi kinőtt MindenM zsákjaink.Mutatom melyek eladók jelenleg.Írja...
30/03/2020

Sziasztok!

Többen jeleztétek, hogy érdekelnének titeket a mi kinőtt MindenM zsákjaink.
Mutatom melyek eladók jelenleg.
Írjatok, ha szeretnétek valamelyiket.

Közben érdemes szétnézni a VÉGKIÁRUSÍTÁS albumunkban is, sapkákból és sapka-sál szettekből még jó a választék :-)

Sziasztok!Eltelt a végkiárusításunk 1.hete és szépen fogynak a termékek, jönnek a megrendelések, de azért sok szépség vá...
23/03/2020

Sziasztok!

Eltelt a végkiárusításunk 1.hete és szépen fogynak a termékek, jönnek a megrendelések, de azért sok szépség vár még gazdára :-)

Kérlek osszátok meg ezt a posztot vagy a VÉGKIÁRUSÍTÁS albumát, hogy sok emberhez eljuthasson az információ, hisz az utolsó 3 hét áll előttünk :-(

Köszönjük szépen mindenkinek!

Ebben az albumban vannak a késztermékek, amikre április 12-ig vagy a készlet erejéig 30% (hálózsákok, ponchok, törCHILLagok), 40% (sapkák, sapka-sál szettek, bevásárlókocsi huzatok) illetve 50% kedvezményt adunk (teSHOPad és születési értesítők).
Minden egyéb, fenti időszakban leadott rendelésre egységesen 20% kedvezmény jár.
Keressetek messengeren vagy emailen.

Minden gyerkőcnek ajánljuk, akin nem csak a kiságyban van hálózsák, mert amikor egy baba már kúszik, mászik, jár, akkor ...
22/03/2020

Minden gyerkőcnek ajánljuk, akin nem csak a kiságyban van hálózsák, mert amikor egy baba már kúszik, mászik, jár, akkor ezekben a legkényelmesebb "közlekedni".
Esti (fürdés után-alvás előtt) vagy reggeli (ébredés után-öltözés előtt) játékhoz, kis örökmozgóknak tökéletes viselet.
Nem is beszélve az éjszakai kitakarózásról, hisz minden anyuka félelme, hogy megfázik a pici ha nincs betakarva. Ezek a zsákok melegek, kényelmesek és olyan bő fazonúak, hogy akár réteges aláöltözés is lehetséges bennük. Takaró pedig ezentúl igazán nem szükséges.

A főanyag 100% pamut vagy 96% pamut + 4% elasztán, tündéri mesefigurás mintákkal. Belseje polárral vagy akár extra béléssel is lehetséges a hidegebb időkre. A nyári változat 100% pamut jersey belsővel készül.
Oldalt cipzár, felül állítható patent, alul passzé van, mely kérhető kamáslival vagy anélkül.
Ebben a mappában találhatóak azok az anyagok, amik raktáron vannak és amikből rendelni lehet. Az árakról minden információ itt a mappában feltöltött táblázatban összefoglalva található.
Megrendelés emailben vagy facebook üzenetben lehetséges. Elkészülési idő: kb 7-10 nap.
Személyes átvétel: Budapest IX. vagy XI.kerület, csomagküldést postán és csomagautomatákba is vállalunk.

Szeretnénk megkérni minden kedves vásárlónkat, hogy a tőlünk vásárolt termékeket próbáljatok fel és nézzetek át mosás/első használat előtt és rögtön jelezzétek, ha méret probléma vagy bármilyen egyéb észrevételetek van. Sajnos ezeket a kifogásokat csak ebben az esetben tudjuk orvosolni.
Nagyon fontos számunkra, hogy elégedettek legyetek, ezért igyekszünk maximálisan rugalmasak lenni és mindig mindenre megoldást találni, de kérlek értsétek meg, hogy egy már kimosott és használt terméket nem áll módunkban kicserélni.

Kérdése van? Írj nekünk: [email protected] (email) vagy m.me/MindenM (messenger)

Cím

Kerepes

Telefonszám

+36205915401

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni MindenM új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése MindenM számára:

Megosztás