Termékeink az albumokban találhatók. A MindenM két dolgot takar. Először is a gyerekeim a mindeneim, betöltik a szívem (szinte) minden részét, és igénylik (szinte) minden energiámat, türelmemet és időmet :-) Másodszor pedig szeretnénk saját márkás termékeket is létrehozni a jövőben (az első nemsokára debütál is), aminél az lesz a koncepció, hogy minden M betűvel kezdődik benne: M betűs minták les
znek rajtuk, mint: mókus, medúza, mosómedve, méhecske -mert nem akartunk hétköznapi mesehősöket... Az alapanyagok színei szintén M betűsök lesznek: mint például mályva, mangó, menta, mokka vagy mogyoró, esetleg meggy. Illetve a méreteket is M betűkkel jelöljük majd: mini, midi és maxi.
És hogy miért/hogy alakult meg a kis vállalkozás: Anya kézügyességét és kreativitását sokáig csak mi ismertük, a család, a barátok és közeli ismerősök. De miután gyakorlatilag az összes textíliát ő készítette a gyermekeim szobájába, ennek minden látogatónk a csodájára járt, és beindultak a rendelgetések. Azt gondoltuk, talán érdemes szélesebb körben is megmutatni a repertoár egy részét és másokat is megörvendeztetni azokkal a csodálatosan szép dolgokkal amik kikerülnek a kezei közül. És hogy jövök én a képbe? Úgy, hogy azt gondolom értek kicsit az értékesítéshez, vannak ötleteim és mivel itthon vagyok GYES-en, rengeteg szabadidőm van (hahaha), amit örömmel töltök azzal, hogy intézgetem kis vállalkozásunk ügyes-bajos dolgait :-) szóval én lennék a sales-es, a marketinges, a szervező és az üzletkötő...szerényen ezekkel próbálkozom, amíg anyukám alkot.
És akkor vannak még a gyerekeim, akik a modellek, tesztelők és próbavásárlók :-) Így jön ki a 3G, azaz a mi 3 generációs vállalkozásunk. Kizárólag hasznos és praktikus baba holmikkal foglalkozunk, olyanokkal amiket nem lehet bárhol megvenni és ami nincs mindenkinek. Ami már van a piacon, de szerintünk lehetne tökéletesíteni, azt ízlésünk szerint módosítjuk. Ami nincs és hiánypótlónak érezzük, azt "behozzuk". Várjuk Tőletek a visszajelzéseket, ötleteket, építő jellegű kritikákat is :-)
Judit (anya) és Ani (mama) a Kisgyörgy családból