03/01/2026
Sziasztok❤️
2026 első darabjai🥰
Egy kis vissza tekintés 2025-re😎
Nem panaszkodom, kaptam hideget meleget, volt egy pont mikor azon agyaltam abba kell hagyni a hobbimat😢
Sajnos sokan nincsenek tisztában ha kézműves dolgot szeretne azt igen meg kell fizetni, mivel egyedi és sok meló van benne😁Volt sajnos olyan is, hogy rendelésért nem jöttek mivel meg gondolta magát, semmi gond el vitte más aki hálás volt érte❤️. Az egy külön kategória mikor az időmmel "játszanak"🫣igen igen nekem is van egy naptáram amibe írok minden érkező kuncsaftot, és mikor nem jön na az baj, bár közbe jöhet valami amit meg is értek, én várom😵💫és várom és várom. Ez se gond csak értesítést várok, hogy nem jön.
Köszönöm szépen azoknak akik pontosak és megértőek❤️❤️Csak is előre nézünk és pozitívan induljon az év😍🥰❤️
Puszi mindenkinek😘
Köszöntünk 2026🥰