20/12/2023
Sziasztok!
Információim szerint már mindenki kézhez kapta a meglepetés csomagját.
Remélem tartottátok magatokat, és nem bontottátok ki!
A poszt alá ŐSZINTÉN:) írjátok meg, hogy ki bontotta ki, és ki nem?? Fényképpel lehet dokumentálni!!!
Várom az infókat!!