12/06/2026
☀️🧥 Reggel még kabát, délután már póló...
Hiába írunk már nyarat a naptárban, az időjárás még mindig szeret meglepni minket. 😅
A kisgyermekes szülők pontosan tudják, milyen érzés reggel vastag pulóverben elindulni, majd délután azon gondolkodni, hogy nem kellett volna-e inkább rövidnadrágot csomagolni.
És persze ha útnak indultok, biztos ami biztos alapon bekerül a táskába:
🧢 sapka
🧥 kabát
👕 póló
🩳 rövidnadrág
Mert sosem lehet tudni, hogy aznap éppen melyik évszak fogad majd benneteket. 🌦️
Ti hogy vagytok vele? Még mindig tele van a táskátok "minden eshetőségre" ruhákkal? 😄