07/02/2026
Bocsánat, nincs mentségünk, csak eltűnt a voucher.
Tegnap este óta nagy erőkkel keressük, aminek végül meg is lett az eredménye.
Bár kezdtünk már lemondani róla miután egy csomó haszontalan és régóta lábakélt dolograráleltünk, a vouchernek még csak a nyomára sem bukkantunk.
Előkerült például valami különleges ládika a sifonérból. A szomszéd Saláta Piroska néni minden szentre megesküdött, hogy ez a frigyláda. Ugyan házasságkötésre utaló jelre egyáltalán nem bukkantunk, sehol egy mirtusz, vagy egy combkötő, csak néhány poros terv Mózes felirattal, és egy pár kődarab lapult az alján.
Hála a kutatásoknak, nyomára bukkantunk még az MNB-ből eltűnt aprópénzek lehetséges helyszínére, de ezt most igazából nincs időnk felgöngyölíteni.
Ellenben előkerült hét darab elég giccses tojás, ami valamelyik orosz családtól keveredhetett el. Végül ez adta az ötletet, hogy a hátsó kert lakóinak ólját is felkutassuk, hogy végre át tudjuk adni a díjmentes nevezésre jogosító kupont.
Kisebb közelharc és néhány törött tojás árán előkerült az az átkozott voucher, ami végül jogos tulajdonosához kerülhet, aki nem más, mint Széll Ancsi!
Elnézést a késésért, ellenben küldjetek Újházi tyúkhúsleves recepteket.