Kop Ciuszek

Kop Ciuszek Chcesz kupić modne i tanie rzeczy ? Zajrzyj do naszych sklepów.

- ul. Sienkiewicza 55, "Trzy kłosy"
- ul. Wiejska 70A
ul. Bema 16 Zajrzyj do nas ! ul.

Sienkiewicza 55A "TRZY KŁOSY" I piętro

Świeża dostawa już czeka w Kop Ciuszek! 🔥Na wieszakach pojawiło się mnóstwo nowych perełek – modnych, wygodnych i gotowy...
23/06/2026

Świeża dostawa już czeka w Kop Ciuszek! 🔥

Na wieszakach pojawiło się mnóstwo nowych perełek – modnych, wygodnych i gotowych, by trafić do Twojej szafy. Jeśli lubisz wyjątkowe ubrania w świetnych cenach, koniecznie nas odwiedź!
Wiejska 70a
Zapraszamy na zakupy – najlepsze okazje znikają najszybciej! 🛍️✨

✨ Nowa dostawa już w sklepie Kop Ciuszek! ✨Przyjechały świeże modele odzieży – modne fasony, świetne kolory i wyjątkowe ...
22/06/2026

✨ Nowa dostawa już w sklepie Kop Ciuszek! ✨

Przyjechały świeże modele odzieży – modne fasony, świetne kolory i wyjątkowe okazje cenowe. 👗👕🛍️

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu i znalezienia czegoś dla siebie. Nie zwlekaj – najlepsze perełki znikają najszybciej! ❤️
Sienkieiwcza 55a

NOWA DOSTAWA W KOP CIUSZEK! 🌸Do naszego sklepu właśnie trafiły nowe, modne ubrania na nadchodzący sezon! 👗👖 Znajdziecie ...
17/06/2026

NOWA DOSTAWA W KOP CIUSZEK! 🌸

Do naszego sklepu właśnie trafiły nowe, modne ubrania na nadchodzący sezon! 👗👖 Znajdziecie u nas piękne sukienki, stylowe spodnie i wiele wyjątkowych perełek w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy na zakupy – najlepsze okazje znikają najszybciej! 💖

📍 Kop Ciuszek – moda w świetnych cenach czeka na Ciebie!
Bema 16

👗✨ Nowa dostawa w Kop Ciuszek już na miejscu!Wpadły świeże modele odzieży – modne fasony, świetne kolory i perełki, któr...
16/06/2026

👗✨ Nowa dostawa w Kop Ciuszek już na miejscu!

Wpadły świeże modele odzieży – modne fasony, świetne kolory i perełki, które szybko znikają z wieszaków. Zapraszamy na zakupy! 🛍️

📍 Odwiedź nas i znajdź coś dla siebie! 💕
Wiejska 70a

Uwaga, uwaga! 🚨Do Kop Ciuszka właśnie wpadła świeża dostawa ciuszków! 👗👕Półki aż trzeszczą, wieszaki proszą o litość, a ...
15/06/2026

Uwaga, uwaga! 🚨

Do Kop Ciuszka właśnie wpadła świeża dostawa ciuszków! 👗👕
Półki aż trzeszczą, wieszaki proszą o litość, a ubrania nie mogą się doczekać nowych właścicieli! 😄

Wpadaj, zanim najlepsze perełki zrobią „pa-pa” 👋✨
Sienkiewicza 55a

📢 NOWA DOSTAWA W KOP CIUSZEK! 👕👖🛍️Właśnie dotarła do nas świeża dostawa odzieży! Znajdziecie mnóstwo nowych fasonów, kol...
09/06/2026

📢 NOWA DOSTAWA W KOP CIUSZEK! 👕👖🛍️

Właśnie dotarła do nas świeża dostawa odzieży! Znajdziecie mnóstwo nowych fasonów, kolorów i perełek na każdą okazję. To idealny moment, żeby odświeżyć swoją garderobę i upolować coś wyjątkowego. ✨

Przypominamy również, że posiadacze Karty Stałego Klienta otrzymują 15% rabatu na zakupy! 💳🎉

Zapraszamy do sklepu – najlepsze sztuki znikają najszybciej! 😊
Wiejska 70a

NOWA DOSTAWA już na miejscu 💛💛Wyjątkowo spotykamy się z nią w piątek - idealnie, aby upolować nową stylizację na weekend...
04/06/2026

NOWA DOSTAWA już na miejscu 💛💛

Wyjątkowo spotykamy się z nią w piątek - idealnie, aby upolować nową stylizację na weekend 😎

Z kartą klienta -15% 🍀

Do zobaczenia na
Bema 16

PS. Na kolejną dostawę trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość - pojawi się dopiero za dwa tygodnie 🥺

🚚✨ Alarm dla łowców perełek! ✨🚚Do Kop Ciuszek właśnie wjechała świeżutka dostawa ubrań! 👗👕👖Nowe fasony, nowe kolory i mn...
02/06/2026

🚚✨ Alarm dla łowców perełek! ✨🚚

Do Kop Ciuszek właśnie wjechała świeżutka dostawa ubrań! 👗👕👖
Nowe fasony, nowe kolory i mnóstwo okazji, żeby zakochać się w modzie od pierwszego wejrzenia. 😍

Wpadaj, zanim ktoś zgarnie Twoje przyszłe ulubione ciuszki! 🛍️😉
Wiejska 70a

UWAGA, UWAGA! 🚨Do Kop Ciuszka właśnie wpadła nowa dostawa! 🛍️👕Półki aż trzeszczą od świeżych ciuszków, a wieszaki już sz...
01/06/2026

UWAGA, UWAGA! 🚨

Do Kop Ciuszka właśnie wpadła nowa dostawa! 🛍️👕
Półki aż trzeszczą od świeżych ciuszków, a wieszaki już szykują się na przeprowadzkę do nowych właścicieli. 😄

Wpadaj, zanim ktoś sprytniejszy zgarnie Twoje przyszłe ulubione ubranie! 💃🕺
Sienkiewicza 55a

✨ Nowa dostawa już w środę w Kop Ciuszek! ✨Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo modowych perełek na nadchodzący sezon. 💕 W po...
30/05/2026

✨ Nowa dostawa już w środę w Kop Ciuszek! ✨

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo modowych perełek na nadchodzący sezon. 💕 W poście pokażemy 3 przykładowe stylizacje, które udowodnią, że modne i wygodne zestawy można stworzyć w każdym stylu!

👗 Casual na co dzień
🌸 Kobieca stylizacja na spotkanie
✨ Modny look z charakterem

Zajrzyjcie do nas w środę i znajdźcie coś dla siebie! 💖
Wiejska 70a

Adres

Sienkiewicza 55A "TRZY KŁOSY" I Pietro
Białystok

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 15:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 14:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kop Ciuszek umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria