19/02/2026
Kochani z wielkim żalem informuje iż życie zweryfikowało nasze plany i żegnamy
się z KJ BUTIK 😢
Z tego miejsca chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim Klientom i Obserwującym za każde zakupy, każde miłe słowo i wsparcie. Jesteście Wspaniali. ❤️❤️❤️
W najbliższym czasie postaram się ponagrywać to co nam zostało - może znajdziecie jeszcze coś dla siebie w mega niskich cenach.
Pozdrawiam Was ciepło 😘😘😘
wśród fanów @ #