Bäckerei Bytom

Bäckerei Bytom LEN KOLORY MIASTO

Lniane ubrania uszyte w Bytomiu. 100% len europejski

Zapraszamy!

Nie umiem w pożegnania, kto umie. Za dużo ich. Dlatego "tylko" zawieszam działalność, pozbywam się zobowiązań i jeszcze ...
31/01/2026

Nie umiem w pożegnania, kto umie. Za dużo ich. Dlatego "tylko" zawieszam działalność, pozbywam się zobowiązań i jeszcze chwilę takie zatrzymanie (możę wrócimy?).

W środku nocy nawet adres mejlowy przestał działać niespodziewanie (jak się dość długo zwodzi obsługę platformy, to się w końcu wkurzą i wyłączą 😅) , na szczęście zdążyłam przepisać adresy i zamówienia do excela, nie piszcie już tam, tylko wiadomości na FB/IG.
Jeszcze do północy wystawiam paragony, także zaglądajcie w relacje.

Nie żegnam się zatem, ale dziękuję 💕 to była piękna przygoda z:
Karolina Jakoweńko , Alicja Sanchez Moyano ,
Beata Kurzawa ,
Marta Chrobak , Aleksandra Staszczyk , Kasia Goczoł , Piotr Jakoweńko , Roman Łuszczki , Śląska Slaska , Litla Mía

& wszystkie motywatorki, klienkti, obserwarorki..

Do zobaczenia!

Monika

PS A lokal? Nie chcemy oddać, ale to koszty, mimo że w Bytomiu nie takie wysokie, to jednak. Zbieramy pomysły.

Hej dziewczyny!Nie ogarniamy czarnych piątków, cyber poniedzialków, u nas promocje zaczynamy w środę i do końca roku będ...
19/11/2025

Hej dziewczyny!

Nie ogarniamy czarnych piątków, cyber poniedzialków, u nas promocje zaczynamy w środę i do końca roku będziemy przeceniać len.

Później sklep online zamykamy na jakiś czas, także to ostatnia szansa, jeśli macie coś upatrzonego. Zbieramy na czynsz na zimę 😊, zatem promocja będzie się powiększać (procentowo), jednak - jak to zwykle u nas - dużo jest pojedynczych sztuk, więc polecamy polować na nie już.
Jest jedna długa turkusowa sukienka w rozmiarze M, dwie ostatnie aksamitne sukienki (S i XL), kilka sztuk fuksjowych kulotów i jedna, dwie sztuki w innych kolorach, większych rozmiarach, inne spodnie, bluzki kimona...

Nie przeceniamy tyko piwonii.

Zaczynamy od -15 %.

Na chłodniejsze letnie (i nie tylko letnie) dni, zielony aksamit (100% bawełna).Z aksamitu były kiedyś sukienki, zielony...
27/07/2025

Na chłodniejsze letnie (i nie tylko letnie) dni, zielony aksamit (100% bawełna).
Z aksamitu były kiedyś sukienki, zielonych już nie ma, ale mamy jeszcze kilka fioletowych w sklepie. A z pozostałej zieleni uszyłyśmy kilka kimon, bardzo nam w tej wersji się podoba ta tkanina.

Uszyłyśmy prototyp w wersji dłuższej i nie byłyśmy przekonane czy Wam się spodoba, ale gdy zobaczyłyśmy ją na zdjęciach,...
26/07/2025

Uszyłyśmy prototyp w wersji dłuższej i nie byłyśmy przekonane czy Wam się spodoba, ale gdy zobaczyłyśmy ją na zdjęciach, nie było wyjścia. Szyjemy po zamówieniu, a Wy zamawiacie tą długość najczęściej 💕

Nasza nowa  #  🖤
24/07/2025

Nasza nowa # 🖤

Uwielbiamy te dekolty...
21/07/2025

Uwielbiamy te dekolty...

Dużo zieleni w tym roku, aksamitne kimono na chłodniejsze wieczory 💚Nasz aksamit to 100% bawełna
30/06/2025

Dużo zieleni w tym roku, aksamitne kimono na chłodniejsze wieczory 💚
Nasz aksamit to 100% bawełna

Zanim sukienki na ramiączkach, z dużym dekoltem i odkrytymi plecami, mamy dla was kilka sztuk sukienki No5 z krótkim ręk...
24/06/2025

Zanim sukienki na ramiączkach, z dużym dekoltem i odkrytymi plecami, mamy dla was kilka sztuk sukienki No5 z krótkim rękawem!
Już nie musicie ich podwijać w lecie 😊
Czasem zamawiałyście ją w tej wersji, kombinowałyśmy jak by ten rękaw najlepiej wyglądał jeśli miałby być krótki, bardzo polubiłyśmy tą wersję💕🖤

Hej dziewczyny,Mamy dla was kilka  nowości na to lato. A właściwie będzie ich dość dużo, ale każda w bardzo ograniczonej...
14/06/2025

Hej dziewczyny,
Mamy dla was kilka nowości na to lato. A właściwie będzie ich dość dużo, ale każda w bardzo ograniczonej ilości, taki nasz pomysł w tym roku - limitowana kolekcja z tkanin z poprzednich sezonów. Nic sie u nas nie marnuje, czasem mamy wrażenie że to drugie życie naszych tkanin jest nawet piękniejsze. Co o tym sądzicie?

Na początek zaczynamy ubierać się od góry - pamiętacie sukienkę Krystynę? Dziś ten wzór na bluzce kimono 💙💜
Zielony aksamit - świetny na marynarkę/ kimono.

Będą też zupełnie nowe sukienki z pięknym dekoltem (i z przodu i z tyłu 😍 ) , kto nas śledzi na stories, pewnie już widział. Już wkrótce!

Adres

Mickiewicza 16/22
Bytom
41-902

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Bäckerei Bytom umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Bäckerei Bytom:

Udostępnij

Kategoria