Szyję to

Szyję to Hand made :)

Mija rok od ostatniego wpisu, nie oznacza  to jednak, że przez ten rok  nic szyciowego się nie działo 😛 dzieje się dziej...
06/11/2019

Mija rok od ostatniego wpisu, nie oznacza to jednak, że przez ten rok nic szyciowego się nie działo 😛 dzieje się dzieje, ale z braku wolnego czasu nie wstawiam tu fotek☹ choć I na szycie czasu mam malutko ☹ Ale dzisiaj był wyjątkowy dzień szyciowy 😉 wraz ze swoją maszyną odwiedziłam klasę mojej córki 🙂 małe warsztaty szycia torby🙂 uczniów podzieliłam na dwie drużyny, chłopcy I dziewczęta 🙂 każda grupa ozdabiała jedna stronę torby😉 efekty na zdjęciach 😍 dzieci miały dla mnie pięknie przygotowane laurki 😍 wspaniała klasa😍 dziękuję za aktywny udział w zajęciach i mam nadzieję, że do zobaczenia przy maszynie😉 P.S. post wystawiam na prośbę dzieci😉 chciały by ich torba, która jest jedyna taka na świecie, ujrzała światło dzienne🙂

Klientka zadowolona😍
07/11/2018

Klientka zadowolona😍

Trolle na sukience, a za chwilę i w domu😉 Miłego dnia 🌼🌹🌞☀️
07/11/2018

Trolle na sukience, a za chwilę i w domu😉 Miłego dnia 🌼🌹🌞☀️

Nigdy bym nie pomyślała, że tyle czasu nie będzie mnie za maszyną. Ale nadszedł ten czas, czas, by w ciszy posiedzieć W ...
07/11/2018

Nigdy bym nie pomyślała, że tyle czasu nie będzie mnie za maszyną. Ale nadszedł ten czas, czas, by w ciszy posiedzieć W CIĄGU DNIA i coś uszyć 😉

19/05/2018

W wirze pracy czasami znajduje chwilę czasu by usiąść do maszyny 😁 najczęściej są to drobne przeróbki czy naprawy odzieży😉 a czasem powstaje coś nowego, coś magicznego. Taka magiczna dresowka, że muszę ją pokazać 😍

czasami siadam do maszyny 😊 jubilatki 😊
23/04/2017

czasami siadam do maszyny 😊 jubilatki 😊

Odpowiednia sukienka w odpowiednim miejscu i czasie 😊
25/11/2016

Odpowiednia sukienka w odpowiednim miejscu i czasie 😊

😊
25/11/2016

😊

11/11/2016
kucykowo :)
05/11/2016

kucykowo :)

ciepłe spodnie z dresówki drapanej :) Wzór w mroźne kwiaty, idealny na nadciągającą zimę:)
03/11/2016

ciepłe spodnie z dresówki drapanej :) Wzór w mroźne kwiaty, idealny na nadciągającą zimę:)

Narzuta na łóżko 😊
24/10/2016

Narzuta na łóżko 😊

Adres

Plac Dwóch Miast 1
Gdansk
80-344

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Szyję to umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria