06/11/2019
Mija rok od ostatniego wpisu, nie oznacza to jednak, że przez ten rok nic szyciowego się nie działo 😛 dzieje się dzieje, ale z braku wolnego czasu nie wstawiam tu fotek☹ choć I na szycie czasu mam malutko ☹ Ale dzisiaj był wyjątkowy dzień szyciowy 😉 wraz ze swoją maszyną odwiedziłam klasę mojej córki 🙂 małe warsztaty szycia torby🙂 uczniów podzieliłam na dwie drużyny, chłopcy I dziewczęta 🙂 każda grupa ozdabiała jedna stronę torby😉 efekty na zdjęciach 😍 dzieci miały dla mnie pięknie przygotowane laurki 😍 wspaniała klasa😍 dziękuję za aktywny udział w zajęciach i mam nadzieję, że do zobaczenia przy maszynie😉 P.S. post wystawiam na prośbę dzieci😉 chciały by ich torba, która jest jedyna taka na świecie, ujrzała światło dzienne🙂