Uszyć Ci?

Uszyć Ci? Szycie na zamówienie: Sam wybierasz co i w jakim wzorze/kolorze zamawiasz! A ja Ci szyję! ❤

Rzeczy dziecięce dostępne od ręki, cześć 2:1. Bluzy z falbanką, kolor niebieski, rozmiary: 80,86,98. Cena 50 zł2. Komple...
29/09/2024

Rzeczy dziecięce dostępne od ręki, cześć 2:
1. Bluzy z falbanką, kolor niebieski, rozmiary: 80,86,98. Cena 50 zł
2. Komplet szary w serduszka. Rozmiary 86,92
Cena 70zł
3. Bluza szara w szopy. Rozmiary: 80,96,92,98,104
4.Komplet różowy w serca. Rozmiar 92. Cena 70zł
5.Komplet dino, rozmiary 122/128. Cena 70zł
6. Komplet galaktyka. Uszyty z jerseyu. Rozmiary: 80,86. Cena 60zł
Napisz komentarz by zamówić lub daj znać w wiadomości.
Zamówienia przyjmuje do 30.09.24 włącznie
Ściskam,
Monika

Dziecięce rzeczy dostępne od rekiCzęść 1 😁Wszystkie bluzy przedstawione w poście sa w cenie 50zł /szt1. Bluza w balony, ...
28/09/2024

Dziecięce rzeczy dostępne od reki
Część 1 😁
Wszystkie bluzy przedstawione w poście sa w cenie 50zł /szt
1. Bluza w balony, rozmiar 104 (dostępne również spodnie do kompletu +20zł).
2. Bluza w żarówki, rozmiar 80 (dostepne dwie sztuki)
3. Bluza w buldożki, rozmiary 92,98 oraz 104
4. Bluza samoloty z papieru, rozmiary 74,86, 92 oraz 98 (dostępne również spodnie)
5. Bluza w kotwice, rozmiar 104
6. Bluza w dmuchawce, rozmiar 80
7. Bluza w szopy, rozmiar 80
8. Bluza w awokado, rozmiar 86
9. Bluza marmur, rozmiar 128
10. Bluza mozaika, rozmiar 86

Ceny bluz są niższe niz w sklepie internetowym. Jeśli chcesz zamówić w cenie z postu, skomentuj lub napisz wiadomość ❤️
Monika

Witajcie!Kolejne peodukty dostepne od ręki!1. Koszulka oversize, uszuta z pięknego jerseyu w maki, rozmiar S, cena 100zł...
27/09/2024

Witajcie!
Kolejne peodukty dostepne od ręki!
1. Koszulka oversize, uszuta z pięknego jerseyu w maki, rozmiar S, cena 100zł
2.Sukienka kopertowa, uszyta z pieknej dzianiny dresowej w koguty, rozmiar XS/S, cena 200 zł
3. Bluzka klasyczna, uszyta z pięknej dzianiny w kwietną łąkę, rozmiar S, cena 100zł
4. Spodnie Jelitkowo, uszyte z tkaniny bawełnianej 100%, dostępne w rozmiarach: L oraz M, cena 150zł/szt
Podane ceny są cenami niższymi niż w sklepie. Chęć zakupu wyraz w komentarzu lub w wiadomości prywatnej ❤️
Buziaki,
Monika

Witajcie!Wieczorową porą pokazuję Wam, jakie bluzy mam dostępne od ręki ❤️ Jest ich niewiele, bo większość szyłam na Was...
26/09/2024

Witajcie!
Wieczorową porą pokazuję Wam, jakie bluzy mam dostępne od ręki ❤️ Jest ich niewiele, bo większość szyłam na Wasze specjalne zamówienie ❤️
Większości (oprócz Martyny) w obniżonych cenach ❤️
I uwaga! Jest jedna bluza męska 🖤
1. Bluza Martyna welur (80% bawelna 20%poliester), rozmiar S/M, cena 200zł
2. Bluza klasyczna, uszyta z pięknej dresówki w kurki. Rozmiar S/M, cena 120zł
3. Bluza klasyczna, uszyta z pięknej dresówki we wzór malachit. Rozmiar S/M, cena 120zł
4. Bluza z kapturem, uszyta z pięknej dresówki pastelowej, rozmiar M, cena 120 zł
5. Bluza meska w zagłówki, uszyta z cudownej dzianiny żakardowej, rozmiar L, cena 150zł
Miłego wieczoru ❤️
Monika

Witajcie!Tak jak obiecałam, dzisiaj w poście umieszczam sukienki dostępne od ręki!1. Sukienka Falbana, uszyta z pięknej ...
25/09/2024

Witajcie!
Tak jak obiecałam, dzisiaj w poście umieszczam sukienki dostępne od ręki!
1. Sukienka Falbana, uszyta z pięknej dresówki w miłorzęby. Rozmiar XS, cena 250zł
2. Sukienka maxi w maki, uszyta z tkaniny karbowanej 100% bawełna. Rozmiar M, cena 260zł
3. Sukienka Pani Domu wodorosty, uszyta z dresówki bawełnianej. Rozmiar L, cena 250zł
4. Spódnica maxi asymetryczna, uszyta z bawełny karbowanej 100%bawełna, cena 200zł, rozmiar onesize.
5. Sukienka Kopertowa, wzór figi. Uszyta z dresówki bawełnianej, rękaw 3/4. Rozmiar XS /S, cena 250zl
6. Sukienka Tulipan, uszyta z pięknego jerseyu bawełnianego. Rozmiar S/M, cena 200zł
7. Sukienka Supeł, uszyta z dresówki bawełnianej, rozmiar S, cena 170zl
8. Sukienka Rusałka, uszyta z tkaniny wiskozowej. Rozmiar 38, cena 250zł
9. Sukienka kopertowa w grochy, uszyta z jerseyu bawełnianego. Rozmiary: XS oraz S/M, cena 170zł
10. Sukienka Kokoszki, uszyta z tkaniny wiskozowej. Rozmiary: 34 oraz 40. Cena 250zł
Jeśli macie pytania to piszcie śmiało! Większość z tych sukienek znajdziecie a stronie internetowej. Wszystko można zamówic oczywiście również przez wiadomość.
Ściskam!
Monika

‼️WAŻNE‼️Moi Drodzy obserwatorzy, klienci!Nadszedł moment, w którym postanowiłam, że zamykam swoją Pracownie Uszyć Ci?, ...
29/08/2024

‼️WAŻNE‼️

Moi Drodzy obserwatorzy, klienci!
Nadszedł moment, w którym postanowiłam, że zamykam swoją Pracownie Uszyć Ci?, która była dla mnie niesamowitą przygodą przez prawie 6 lat ❤️
Szycie dla Was to była ogromna przyjemność, po prostu spełnienie marzeń! Jestem dumna z tego, że tak daleko zaszłam, że przez te wszystkie lata dawałam radę pogodzić prowadzenie biznesu z życiem rodzinnym.
Ta decyzja nie była łatwa do podjęcia i dojrzewała we mnie od jakiegoś czasu. Niestety, prowadzenie malutkiego biznesu jest dla mnie coraz trudniejsze przez rosnące koszta. Jak wiadomo, satysfakcją z szycia, zupy nie ugotujesz 😉
Pracownia będzie działała do końca września. Do tego momentu możecie składać zamówienia, za które będę niesamowicie wdzięczna, bo zamknięcie pracowni z możliwością uszycia dla Was jeszcze kilku pięknych rzeczy będzie dla mnie zaszczytem ♥️

Pozdrawiam Was ciepło!
Monika

Witajcie! Kolejna bluza hszyta na specjalbe zamówienie 🐎🐎🐎 Tym razem w galopujące konie, dla osoby która te zwierzęta ko...
12/08/2024

Witajcie! Kolejna bluza hszyta na specjalbe zamówienie 🐎🐎🐎 Tym razem w galopujące konie, dla osoby która te zwierzęta kocha całym sercem ❤️
Jeśli chcecie rzecz we wzór inny niż te, które widzicie w sklepie internetowym to wystarczy do mnie napisać, a znajdę dla Ciebie propozycje pięknych materiałów.
Moje szycie daje mi wiele radości i satysfakcji. Uwielbiam dostawać od Was wiadomości dotyczące odebranego zamówienia i Wasze zdjęcia w rzeczach uszytych przeze mnie ❤️
Jednak powoli ta przygoda dobiega końca. Szczegółowo opowiem o tym z końcem sierpnia ❤️
Monika

Dzien dobry! Dzisiaj witam sie z Wami uroczą spódnicą w muchomory 🍄🍄🍄 Uszyta została ona na specjalne zamówienie, ale tp...
26/07/2024

Dzien dobry! Dzisiaj witam sie z Wami uroczą spódnicą w muchomory 🍄🍄🍄 Uszyta została ona na specjalne zamówienie, ale tp jie oznacza, że Ty nie mozesz mieć takiej samej ❤️
Spódnicę uszyłam z tkaniny 100% bawełny, w talii została umieszczony gumka, a rozcięcie z boku, pozwala "grać nogą" 😉❤️🍄
Dajcie znać czy podoba Wam się wzór oraz sam fason spódnicy ❤️🍄❤️

Witajcie!Wzór w marchewki bardzo Wam się spodobał 🥕🥕🥕  w ten sprint dostępna jest zarówno dresówka na bluzy jak i jersey...
15/07/2024

Witajcie!
Wzór w marchewki bardzo Wam się spodobał 🥕🥕🥕 w ten sprint dostępna jest zarówno dresówka na bluzy jak i jersey idealny na bluzki czy sukienki ❤️
Zamówienia na rzeczy z tego materiału możecie składać przez wiadomość 🥕🥕🥕

Witajcie! Wracam do Was po urlopie 🏖️Jeszcze przed wyjazdem uszyłam kilka pięknych rzeczy na zamówienie, takich jak kimo...
11/07/2024

Witajcie! Wracam do Was po urlopie 🏖️
Jeszcze przed wyjazdem uszyłam kilka pięknych rzeczy na zamówienie, takich jak kimona 💙 Dzisiaj pokazuję Wam cudowne, bawełniane kimono w żurawie 💙 Idealne na kostium kąpielowy, jako wieczorna narzutka czy opcja zakrycia ramion podczas wakacyjnego zwiedzania 🕌
Dajcie znać gdzie jeszcze widzicie się w kimnie od Uszyć Ci? Wakacje wciąż trwają, więc mam nadzieję, że uszyję jeszcze niejedno 💙

Wszystkim Tatusiom życzę wszystkiego najlepszego ❤️ Zdrowia, siły, cierpliwości i niekończących się pomysłów na wspólne ...
23/06/2024

Wszystkim Tatusiom życzę wszystkiego najlepszego ❤️ Zdrowia, siły, cierpliwości i niekończących się pomysłów na wspólne spędzanie czasu z dziećmi ❤️ W sumie to od tego powinnam zacząć! Od czasu! Życzę Wam byście mieli go jak najwięcej dla Waszych dzieci ❤️🖤❤️ Wiem, ile odpowiedzialności nosicie na swoich barkach i jak czasem jest ciężko 🖤 Ale pamiętajcie! Nikt nie zastąpi Taty ❤️ Jesteście najlepsi ❤️🖤❤️
Śmiem twierdzić że moje dzieci mają cudownego tatę i takiego życzę z całego serca każdemu dziecku 🖤❤️🖤

Witajcie!Widzę, że bardzo spodobała Wam się rolka z welurowymi bluzami Martyna 🖤 Osobiście uważam, że w końcu pokazałam ...
13/06/2024

Witajcie!
Widzę, że bardzo spodobała Wam się rolka z welurowymi bluzami Martyna 🖤 Osobiście uważam, że w końcu pokazałam jak dobrze się układają i jak dokładnie wyglądają na osobie 💜
Martyna czy to z weluru(80%bawelna 20%poliester) czy w wersji dresowej (92% bawelna 8 %elastan) robi naprawdę duże wrażenie ❤️ koło pięknych bufiastych rękawów nikt nie przejdzie obojętnie 😁 Dodatkowo bluza jest luźna w klatce piersiowej co sprawia, że jest niesamowicie wygodna (sama chodzę w Martynach non stop 🤦‍♀️), nie krępuje ruchów i nie ma kontaktu z miejscami narażonymi na większą potliwość 😉
Bluza ze zdjęcia oraz dwie, które również pojawily się we wczorajszej rolce, są w tym momencie dostępne od ręki w sklepie internetowym (link w bio) w rozmiarach S/M. To idealny moment żeby zamówić rzeczy dostępne od ręki, ponieważ Uszyć Ci? już za moment wybiera się na wakacje ❤️
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz do mnie śmiało! ❤️

Adres

Gdansk

Telefon

+48887452724

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Uszyć Ci? umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Uszyć Ci?:

Udostępnij

Kategoria