AnnaG-Antyki

AnnaG-Antyki Cześć jestem Ania. Zajmuję się starociami oraz różnymi ciekawostkami. NIP: 9680878811. Wystawiam faktury bez vat na życzenie. Szybkie, pancerne wysyłki.

Sprzedaję na kilku głównych platformach handlowych więc zakupy są zawsze bezpieczne.

Cena 55 zł + koszt przesyłki.                                                           Trójdzielna patera kabaret Ząbko...
10/06/2026

Cena 55 zł + koszt przesyłki. Trójdzielna patera kabaret Ząbkowice, wzór Poziomki. Proj.E.Trzewik-Drost . Sprzedam trójdzielną paterę - kabaret produkcji HSG Ząbkowice, wzór Poziomki. Projekt Eryki Trzewik-Drost. Patera wykonana z bezbarwnego szkła prasowanego. Średnica około 23 cm. Wysokość 2,5 - 4 cm. Stan dobry, bez uszkodzeń.

Cena 30 zł + koszt przesyłki. Publius Terentius Afer. Phormio. Philipp Reclam jun. Przełom XIX i XX w.                  ...
10/06/2026

Cena 30 zł + koszt przesyłki. Publius Terentius Afer. Phormio. Philipp Reclam jun. Przełom XIX i XX w. Sprzedam książkę: Phormio. Autor: Publius Terentius Afer. Wydawca: Philipp Reclam jun. Verlag - Leipzig. Rok wydania nie podany, prawdopodobnie przełom XIX i XX w. Okładka miękka broszurowa, stron 80. Stan średni. Okładka przybrudzona, z przetarciami, Grzbiet na końcach naderwany, z ubytkami. Obrzeża okładki i kartek postrzępione.

Sprzedam książkę: Die Judenbuche. Autor: Annette von Droste-Huelshoff. Wydawca: Philipp Reclam jun. Verlag - Leipzig. Cz...
10/06/2026

Sprzedam książkę: Die Judenbuche. Autor: Annette von Droste-Huelshoff. Wydawca: Philipp Reclam jun. Verlag - Leipzig. Czas wydania - prawdopodobnie I połowa lat 40-ych. Okładka miękka broszurowa, stron 76. Stan dobry. Okładka lekko przybrudzona, kartki pożółkłe. Cena 25 zł + koszt przesyłki.

Cena 30 zł + koszt przesyłki. Miska - salaterka art deco Spritzdekor. VEB Steingutfabrik Torgau. 1947-52.               ...
09/06/2026

Cena 30 zł + koszt przesyłki. Miska - salaterka art deco Spritzdekor. VEB Steingutfabrik Torgau. 1947-52. Sprzedam fajansową miskę art deco, zdobioną techniką Spritzdekor. Miska produkcji VEB Steingutfabrik Torgau, sygnatura z okresu 1947-52. Wcześniej, od momentu powstania w roku 1923, aż do nacjonalizacji w 1947 była to fabryka Villeroy & Boch Torgau. Miska zdobiona roślinnymi wzorami, wykonanymi techniką natryskową Spritzdekor, a pomięrzy nimi umieszczono reliefowane zdobienia w stylistyce art deco. Wysokość 7,5 cm. Średnica 16,5 cm. Stan dość dobry. Przetarcia szkliwa na obrzeżu, wewnątrz ciemne kropki pod szkliwem i niewielkie przebarwienia.

Cena 100 zł + koszt przesyłki. Duża miodowa patera Ząbkowice, nr katalogowy 1210/IV1/2. Średnica 32,5 cm.               ...
09/06/2026

Cena 100 zł + koszt przesyłki. Duża miodowa patera Ząbkowice, nr katalogowy 1210/IV1/2. Średnica 32,5 cm. Sprzedam dużą paterę produkcji huty Ząbkowice, nr katalogowy 1210/IV1/2. Patera wykonana ze szkła prasowanego, barwionego w masie na kolor miodowy. Średnica 32,5 cm. Jest to największy rozmiar tego modelu. Wzór pokazany po raz pierwszy w katalogu z roku 1910. Wzór umieszczony na dnie wskazuje, że jest to przedmiot wyprodukowany w okresie powojennym. Przedwojenne miały nieco inny wzór na dnie. Stan dość dobry. Niewielki odprysk na wewnętrznej stronie obrzeża dna od spodu, niewidoczny w normalnym ustawieniu. Przy obrzeżu pęknięty podłużny pęcherzyk powietrza, pokazany na zdjeciu. Ryski użytkowe, niezbyt widoczne.

Cena 85 zł + koszt przesyłki. Wazon Fat Lava, VEB Haldensleben, nr 3045 C. Lata 60-e XX w.                              ...
08/06/2026

Cena 85 zł + koszt przesyłki. Wazon Fat Lava, VEB Haldensleben, nr 3045 C. Lata 60-e XX w. Sprzedam wazon ceramiczny Fat Lava, produkcji wschodnioniemieckiej fabryki VEB Haldensleben, sygnowany numerycznym wyciskiem 3045 C. Wysokość 18 cm. Średnica od góry - 4 / 7,5 / 8,5 / 6,5 cm. Stan dobry.

Cena 180 zł + koszt przesyłki. Zestaw - dzbanek z zaparzaczem + 6 talerzyków. Arabia - Finlandia. Fennica.              ...
08/06/2026

Cena 180 zł + koszt przesyłki. Zestaw - dzbanek z zaparzaczem + 6 talerzyków. Arabia - Finlandia. Fennica. Sprzedam zestaw składający się z dzbanka / imbryka z zaparzaczem i 6 talerzyków. Zestaw wyprodukowany przez słynną fińską fabrykę porcelany Arabia, fason Fennica. Ciężka, masywna porcelana w skandynawskim stylu, odporna na działanie zmywarki. Średnica talerzyków 20 cm. Średnica dzbanka 16,5 cm. Wysokość 10 cm., z przykrywką 11 cm. Stan dobry, bez uszkodzeń. Cena dotyczy zestawu.

Cena 20 zł + koszt przesyłki.  Słoik Wecka, pojemność 1 L. Huta Szkła Łużyce w Pieńsku. 1974 r.                         ...
08/06/2026

Cena 20 zł + koszt przesyłki. Słoik Wecka, pojemność 1 L. Huta Szkła Łużyce w Pieńsku. 1974 r. Sprzedam słoik Wecka o pojemności 1 L. Producent - Huta Szkła Łużyce w Pieńsku. Na dekielku jest data produkcji - 1974 r. oraz cena urzędowa - 3:00 zł. Wysokość z dekielkiem 13,3 cm. Średnica 11 cm. Stan dobry. Na obrzeżu dekielka niewielkie wyszczerbienie, praktycznie niewidoczne, gdy dekielek jest umieszczony na słoiku i nie przeszkadzajace w normalnej eksploatacji. Na spodzie dna skaza włosowata i niewielkie ryski użytkowe.

Cena 20 zł + koszt przesyłki.                                                    Sprzedam słoik Wecka o pojemności 1 L. ...
08/06/2026

Cena 20 zł + koszt przesyłki. Sprzedam słoik Wecka o pojemności 1 L. Słoik wyprodukowany przez Żagańskie Huty Szkła w Iłowej, oznaczony Polską Normą z roku 1976, czyli wyprodukowany nie wcześniej niż w roku wydania normy, ale nie później niż w 1988. Wysokość z przykrywką 13,5 cm., średnica 11 cm. Stan dość dobry. Ślady długotrwałego użytkowania w postaci rysek, widoczne zwłaszcza na dekielku, gdzie ślady powstały w wyniku wieloletniego zakładania i zdejmowania sprężyny mocującej. Na dnie przy obrzeżu skaza włosowata w kształcie pajęczyny. Na obrzeżu kołnierza pod gumkę niewielkie wykruszenie, niezbyt widoczne i nie przeszkadzajace w normalnym funkcjonowaniu słoika.

Miodowy dzbanek, huta Laura - Tarnów. PRL. Cena 55 zł + koszt przesyłki.                                                ...
07/06/2026

Miodowy dzbanek, huta Laura - Tarnów. PRL. Cena 55 zł + koszt przesyłki. Sprzedam dzanek produkcji huty Laura z Tarnowa, z okresu PRL. Dzbanek wykonany ze szkła dmuchanego, barwionego w masie na kolor miodowy. Uchwyt ręcznie formowany. Wysokość 20,8 cm. Średnica od góry - 12,2 / 10 / 9 cm. Stan dobry, bez uszkodzeń.

Adres

Kościuszki
Kozminek
62-840

Telefon

+48510189173

Strona Internetowa

https://allegrolokalnie.pl/uzytkownik/AnnaG-Antyki, https://www.olx.pl/ofert

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy AnnaG-Antyki umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do AnnaG-Antyki:

Udostępnij