23/05/2026
Piękna bluzka z żakietem. Cienki materiał. Rozm. z metki 48, jednak, jest chyba zawyżony. Polecam na rozm. 46 Cały komplet 5 zł
Witamy Was serdecznie na naszej stronie:)
Tutaj każda z Was znajdzie coś dla Siebie i nie tylko :)
Mała 3b
Nekla
62-330
| Poniedziałek | 09:00 - 17:00 |
| Wtorek | 09:00 - 17:00 |
| Środa | 09:00 - 17:00 |
| Czwartek | 09:00 - 17:00 |
| Piątek | 09:00 - 17:00 |
| Sobota | 09:00 - 14:00 |
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Misz-masz u Agi umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Misz-masz u Agi: