31/12/2025
✨️No i stało się...
Wraz z ostatnim dniem tego roku, po blisko 10 latach,swoją działalność zakończył
sklep e-koMODA 🥹
Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną.
Dostałam od Was wiele pozytywnej energii i dobrych słów, wiele drobnych gestów i podarków od serca (wszystkie będą mi towarzyszyć i przypominać o Was💚) i choć czasem bywały też trudne emocje, to wszystkie je przyjmuję i wyciagam z nich naukę.
Zostawiłam tu kawał serca i dużo pracy,ale nie żałuję ani chwili, ponieważ bardzo lubiłam to miejsce
Będę wspominała ten czas z łezką w oku 😢,
ale pora wyruszyć po nowe doświadczenia.
Koniec jednego oznacza początek czegoś innego
A więc pełna nadziei-->idę po Nowe 🙂
Dziękuję 💚
Niech Wam Wszystkim się darzy w tym
Nowym Roku
P.S. Miłośników perfum Yodeyma zapraszam do zakupu w lokalu Nov@net u mojego Męża (obok e-koMODY) informacja u mnie 🙂