12/05/2022
Szanowni Klienci!
Nasz czas w Galerii Trzy Korony dobiegł końca 💔 jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim za zaufanie. Mamy nadzieję że będą nas Państwo miło wspominać 😊
Tymczasem zostało nam kilka "perełek", kilka sukienek, które może któraś z Pań chciałaby jeszcze zdobyć 🙂🥰😍 więcej informacji w wiadomości prywatnej! Pozdrawiamy ❤️