25/09/2025
Dzień dobry 😊. Nie, nie wracam do szycia. Ale szyję nadal 🫣😊. A teraz patrzcie. Ot tak bo lubię . Bo lubię swetrówkę w warkocze to wzięłam udział w ich konkursie. Nie licząc w ogóle na wygraną. A tu dzisiaj taka niespodzianka. A teraz czekam na paczuszkę i już nie mogę się doczekać.