04/07/2021
Ekstraklasa rugby po 7 latach przerwy wraca do Poznania 🏉🏆🏉 Gratulacje
Posnania wraca do Ekstraligi!
Po 7-letniej nieobecności wracamy do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.
W decydującym meczu pokonujemy na wyjeździe Spartę Jarocin 17:3.
Dziękujemy gospodarzom za twarde zawody, a licznej grupie naszych kibiców za wsparcie z trybun. Czuliśmy się jak u siebie - piękna sprawa.
Posnania Poznań sialalalalala... ❤️🖤