01/09/2022
Klienci i Klientki moje kochane!
Od 1 września zamykam moją pracownię. Tym samym Lansikowo znika z ul. Stalmacha.
Wiecie, w pewnym wieku przychodzi czas na zmiany 😉 i tego się trzymam.
Z całego serducha dziękuję Wam za każdy zamówiony ciuszek, ale przede wszystkim za zaufanie, którym mnie przez wszystkie lata obdarzaliście.
Pasji do szycia pewnie się nie pozbędę, dlatego nie mówię żegnam, ale do zobaczenia!!!!
Aneta