03/06/2026
Kochani,
Dziękuję za wspólne lata spędzone z Wami, wypite hektolitry kawy, zjedzone tysiące ciasteczek, godziny przebytych rozmów, mnóstwa chwil radości, ale często też wzruszeń i łez. Tak, bo to nie były tylko zakupy, to było coś więcej😍! To nowe relacje, nowe przyjaźnie i znajomości- mam nadzieję na lata ❤️
Dziękuję, że byliście częścią tej pięknej przygody 🫶 Dziękuję za możliwość tworzenia wyjątkowych stylizacji- najpierw Waszym dzieciakom, a później również Wam💃
Jednak wraz z osiągnięciem pełnoletniości- tak, tak, to już 18 lat 🎉- nadszedł czas na zmiany, nowe wyzwania, spełnianie gdzieś kiedyś głęboko zakopanych marzeń.
Dziękuję, po prostu dziękuję za te wspaniałe lata 🫶
Do zobaczenia w innych okolicznościach przyrody 👋