01/04/2020
Wracam😃 Kotonawirus zablokował nam życie na jakiś czas, a może oddał?🧐🤔 Zmiany są wymuszone, nie wszystkim się podobają, ale ja staram się we wszystkim widzieć szanse. Szanse na przykład na to, żeby zrobić to, na co zwykle brakuje czasu.
Ustaje w nas konsumpcjonizm, pragnienie tego, żeby mieć więcej niż potrzeba a wkrada się czas, czas który zwykle tracimy. Ja go wykorzystałam w ten sposób🧶🧣🧵 A Wy macie więcej wolnego czasu? Znaleźliście pozytywy tej trudnej sytuacji?