Mind Blow

Mind Blow Mindblow, politické názory bez cenzúry. K tomu ako bonus úžasný merch.

Fico na RTVS:Moderátor:"Nebojíte sa, že po predčasných voľbách budete mať ešte menej poslancov ako teraz?"Fico:"Keď spoč...
28/03/2021

Fico na RTVS:

Moderátor:"Nebojíte sa, že po predčasných voľbách budete mať ešte menej poslancov ako teraz?"
Fico:"Keď spočítate všetkých voličov Smeru tak máme 30%."
Moderátor:"To počítate aj Hlas?"
Fico bez odpovede, otázku zahovoril.

A množstvo Slovákov je stále tak sprostých, že si myslí, že Fico a Pellé nie sú stále ruka v ruke jedna partia.

A ty prečo si taký k***t?Fotka je upravená ďalším odpadom zo Z&V.
23/03/2021

A ty prečo si taký k***t?

Fotka je upravená ďalším odpadom zo Z&V.

Prak***ti sa nesmierne rozčulujú, že EMA neodporúča ivermektín. 🙆🏻‍♂️"Lebo sa na tom nedá zarobiť!"Hej, lebo ivermektín ...
22/03/2021

Prak***ti sa nesmierne rozčulujú, že EMA neodporúča ivermektín. 🙆🏻‍♂️

"Lebo sa na tom nedá zarobiť!"

Hej, lebo ivermektín rozdávajú výrobcovia zadarmo, že? Dementi. 🤡

  Liek údajne nie je vhodný ani ako prevencia covidu. Source: EMA neodporučila používanie ivermektínu na liečbu a prevenciu covidu

To je kus kok*ta.Naozaj porovnáva svoju nacistickú symboliku, ktorá sa opakovala na jeho eshope, na jeho šekoch, na jeho...
15/03/2021

To je kus kok*ta.

Naozaj porovnáva svoju nacistickú symboliku, ktorá sa opakovala na jeho eshope, na jeho šekoch, na jeho dotáciách, na jeho farbe v logách strán, a tak ďalej, ktorú nepriamo priznal aj Uhrík, s počtom očkovacích centier.

On je buď veľký primitív, alebo proste chorý.

15/03/2021

https://www.facebook.com/TVOTVSK/

Máme tu ďalšie médium, ktoré sa tvári ako spravodajstvo a väčšina ich rozhovorov je s Mazurekom. 🙄😅

Vypočul som si asi minútu. Podľa jeho odborných znalostí rúška a respirátori nefungujú, pretože počet nakazených aj tak pribúda.

A podľa môjho názoru je to tupec, ktorý ľudí vyzýva na nenosenie rúšok a na nedodržiavanie opatrení a potom sa čuduje, že máme plné nemocnice.

Inak.. Hoďte tejto TV nejakú peknú recenciu.
Lebo dávať náckov ako vzor je choré.

ĎAKUJEME, ŽE PODPORUJETE NEZÁVISLÚ ŽURNALISTIKU ĽUBOVOĽNOU SUMOU NA SK64 8330 0000 0025 0190 0444

Logika prak***tov:Človek zomrie na Covid-19 ➡️ zomrel s koronou, aj tak bol chorý, aj tak bol starý, určite by zomrel aj...
14/03/2021

Logika prak***tov:

Človek zomrie na Covid-19 ➡️ zomrel s koronou, aj tak bol chorý, aj tak bol starý, určite by zomrel aj bez korony

Človek zomrie po očkovaní ➡️ Zabila ho vakcína! Mohol ešte žiť!

Tak sme sa teda dočkali štúdie, v ktorej na desiatkach nakazených porovnali účinky ivermektínu vs. placebo. Výsledok je,...
06/03/2021

Tak sme sa teda dočkali štúdie, v ktorej na desiatkach nakazených porovnali účinky ivermektínu vs. placebo. Výsledok je, že ivermektín nemal žiadny zázračný účinok a pacienti bez liečby dopadli takmer rovnako ako tí, ktorí hneď po nakazení užívali tento liek.

Lekári navyše upozorňujú, že môže oslabiť imunitu.

No a najväčšia čerešnička na torte? 🤫 Myslím si, že keď sa to dozvedia prak***ti tak im exploduje hlava. 🤯

Toto liečivo mala patentované spoločnosť Merck&Co.
A od roku 2002 je jej spolumajiteľom Bill Gates.

Tak teraz ako? 😅 Kto teda podporuje farma biznis? Ľudia, ktorí sa chcú raz zaočkovať alebo tí, ktorí sa chcú dokola liečiť?

A existuje už vlastne tá korona? Lebo pred polrokom naši prak***tíci ešte kričali, že treba zrušiť opatrenia. Dnes zas, že vláda môže za nakazených a mŕtvych. 🙆🏻‍♂️

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10159077514435242&id=656705241

Slovensko je druhé najhoršie v náraste úmrtí na koronavírus. Opozícia z toho vytĺka politické body.Ako vážne? To je fakt...
11/02/2021

Slovensko je druhé najhoršie v náraste úmrtí na koronavírus. Opozícia z toho vytĺka politické body.

Ako vážne? To je fakt na facku.

Po Ficovi a Pellegrinim tu ostali zhnité, plesnivé a zastaralé nemocnice. Šikovní lekári kvôli ich vláde radšej utiekli dávno do zahraničia.

A teraz sa niekto čuduje, že naše zdravotníctvo nezvláda pandémiu? Mňa by naopak prekvapilo keby to je naopak.

Týpek, ktorý sa pravidelne chvásta svojim veľkým majetkom a luxusom v USA si pýta peniaze od fanúšikov peniaze.Asi by ma...
28/01/2021

Týpek, ktorý sa pravidelne chvásta svojim veľkým majetkom a luxusom v USA si pýta peniaze od fanúšikov peniaze.

Asi by mal zorganizovať čoskoro ďalšiu falošnú svadbu aby okradol ďalšie babky.

Cirkus s opičkami 🙉🙉
22/01/2021

Cirkus s opičkami 🙉🙉

Sihelský.. Hrdina ľudu.. 😅 A elektromontér..
20/01/2021

Sihelský.. Hrdina ľudu.. 😅 A elektromontér..

Nevieme tohto magora vrátiť do Česka?Dnes gratuloval Trumpovi k tomu, že sa stal prezidentom USA.
18/01/2021

Nevieme tohto magora vrátiť do Česka?
Dnes gratuloval Trumpovi k tomu, že sa stal prezidentom USA.

Adres

Kokotów, Wieliczka, Woj. Małopolskie, Polska
Kokotów
32-002

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Mind Blow umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Mind Blow:

Udostępnij

Kategoria