26/01/2023
Pany i Panie, przyjaciele, znajomi i koledzy!
Przychodzimy z bardzo ważnym wydarzeniem, zarówno dla Was jak i dla nas.
Jak to się mówi - coś się kończy coś się zaczyna i tym akcentem jesteśmy zmuszeni poinformować Was, że sklep działa tylko do niedzieli, potem przechodzi w stan "spoczynku".
Było nam niezmiernie miło być z Wami przez ten cały okres, kiedy Quik funkcjonował! Pamiętajcie, to dopiero początek i nigdy nie wiadomo, być może powrócimy w przyszłości 🤫
Był to cudowny okres z super ekipą, która zawsze była do Waszej dyspozycji, zawarliśmy mnóstwo znajomości z ludźmi, którzy są teraz ziomkami, zawsze chętnie Wam pomagaliśmy i doradzaliśmy i wiemy, że wychodziliście stąd zadowoleni! Dziękujemy, że byliście z nami i chętnie wracaliście do naszego sklepu, polecaliście nas znajomym i dzieliliście się wrażeniami z zakupionych u nas rzeczy!
Jako zgrana ekipa jest nam przykro, że tak to się potoczyło, ale nie żegnamy się tylko mówimy DO ZOBACZENIA! ❤️