10/12/2022
Kochani no to tak już oficjalnie i na forum donoszę, że następny tydzień jest ostatnim tygodniem pracy naszego butiku ❤️ Jest też maksymalny rabat do zgarnięcia 40% na cały asortyment także kto jeszcze nie miał szansy się wybrać to zapraszamy Serdecznie bo czasu zostało mało. Długo myślałam co tu mam napisać i uwierzcie dalej nie wiem. Decyzja była ciężka ale jedyna rozsądna w naszym kalkulowaniu. Moje cudne klientki te 8 lat przeleciało nie mam pojęcia kiedy i z uśmiechem na dziobie będę wspominać te wszystkie nasze pogaduchy i przebieranki oczywiście też 😄 Nie będę tu narzekać na nasze cudowne czasy dobrobytu bo każdy dobrze wie jak jest ale chcę Wam Serdecznie Podziękować za wszystko ❤️ za debaty na zielonych fotelach za inspiracje do poszukiwań nowego za wszystkie rozmowy bardziej przyziemne ❤️ bez Was nie byłoby Chocolate do tej pory ❤️Dziękuję ❤️
Muszę tu jednak najbardziej Podziękować mojej kochanej Basiuni ❤️ bo nawet wtedy gdy trudnych obowiązków rodzinnych nam przybywało zawsze mogłam na nią liczyć. Dusza człowiek, przyjaciel i Ciocia dobra rada zarazem . Przez moje dodatkowe obowiązki zawodowe spadło na nią dużo więcej niż zakładaliśmy na początku a ten wagonik jechał dalej głównie dzięki niej ❤️ Basiu Dziękuję ❤️
Po zamknięciu postaram się powrzucać na Chocolate końcówki z wyprzedaży za napewno symboliczne pieniążki.Także zostańcie z nami na fb.Życzę Wam waszystkim zdrówka I radości 🍀 Niech wszystkim się darzy w tym za chwileczkę Nowym Roku ściskam i do zobaczyska jeszcze na wyprzedaży moje drogie 🤌🥰