09/04/2026
Vă mulțumim din suflet pentru toate comenzile de prăjituri făcute cu ocazia sărbătorilor de Paște! 💛
Ne bucurăm că am putut fi parte din momentele voastre speciale și sperăm că dulciurile noastre au adus un plus de bucurie pe mesele voastre.
Apreciem fiecare comandă și fiecare client care ne-a ales! Vă așteptăm cu drag și la următoarele ocazii! 🌸🐣
❤️Sarbatori fericite !❤️