25/04/2026
Priznam, obožujem ta proces:
ko iz popolnoma belega kosa blaga nastane nekaj, kar ima dušo..
Ob tem sem razmišljala, kako podobno je to
našemu življenju. Vsi začnemo kot "belo
platno". Potem pa dodajamo... barve, ki nas
veselijo, okraske, ki nas delajo unikatne, in
bleščice, da lažje sijemo skozi izzive...
Poglejte 9-letno Mariso, kako ob nežnih
zvokih španske balade svojo zgodbo riše po plesišču. V njenem užitku se skriva bistvo..
Mi smo umetniki svojega življenja,
Dodajamo plasti, sijaj in okraske takrat, ko
se odločimo, da si upamo igrati...
Tako kot Marisa na parketu, tudi mi v rokah
držimo čopič (ali iglo). Le želeti si moramo in se nehati bati igre....
Kaj praviš na
končni rezultat? 🥰