09/01/2021
🙏Koniec 🙏
končia 🙏 nie, nie je to rozhodnutie zo dňa na deň. Zvažovala som to celý rok, odkedy sa môj Domi narodil. Mala som veľkú chuť pracovať a prinášať vám Lexinky, ale moje bábätká mi to nedovolili. Spánok bol ten najvzácnejší dar, ktorému som dávala prednosť pred kreatívou aj hocičím iným. Bavilo ma to neskutočne. Spoznala som úžasné ženy, vymyslela krásne šperky a pomohla mnohým bábätkám aj maminkám. Teším sa. Veľa mi to dalo a bolo to nádherné obdobie. No nechcem viac už týmto profilom zavádzať. Nestíham pracovať na Lexie. Viac ma baví občas postovať detičky, poradiť, pozdielať, inšpirovať... A nie, nechcem byť influencerka😉😂🙏ani na to nemám kapacitu a hlavne nechcem pred deťmi tráviť chvíle s mobilom v ruke. Priority mám ujasnené, nové ciele a výzvy predomnou. A tento profil dostane trošku nový punc. Tak, ak ste si na nás zvykli, sledujte nás ďalej, budeme radi. Ak ste chceli ešte šperky, objednajte zo skladu posledné kúsky do konca januára. A ak chcete vidieť jeden z mojich nových projektov, ktorý je v tejto dobe na nezaplatenie, kliknite na ;) Majte sa krásne moje milé maminky, mám vás všetky rada. Snáď čoskoro, dovidenia 😉🙏🥰