04/03/2026
Я вже в’язала це двічі, і зараз починаю втретє...
Кажуть, що не помиляється тільки той, хто нічого не робить. У мене часто буває так, що ідея в голові є, але вона ніби в тумані. І я помітила, що поки просто сиджу і міркую, руху не буде.
Ці спроби на фото я не вважаю, власне, помилками, це мої кроки. І з кожним таким ніби невдалим разом я бачу свою задумку все ясніше і розумію, як її краще втілити.
Можливо, знадобиться і четверта спроба, і п’ята...
Я просто шукаю той варіант, який мені нарешті відгукнеться. Хочеться, щоб результат став саме таким, як я його відчуваю. ✨