13/02/2021
👇🏻Чи є життя в декреті?.. або Як не здуріти, коли ти мама?👇🏻
Без сумніву, дитина - це найкращий подарунок від Бога. І ті теплі емоції, які накривають з головою варті ВСЬОГО що є на світі🥰. Це навіть не обговорюється!
..але Чи є в мами час на себе? Скільки і коли?
Трошки таки є😅
1. Коли дитина спить.
За цей період треба встигнути максимум (або лягти разом з нею і відпочити🤱🏼👼🏻🤍).
Для емоційного здоров'я молодої мами головне - ВІДВОЛІКТИСЯ! І не важливо як - сон, спорт, книжка/тв/соцмережі, хатня робота, вишивка/малювання, душ, кава... вибирайте самі)
2. Або коли чоловік приходить 'на зміну'. Цей варіант мені подобається більше)
Найкраще, що я чула від за період сімейного життя "спи, я встаю...", "я сам поміняю памперс/помию/вкладу Андрія спати...", і ще "будеш чай?гарячий😉. Я зробив бутерброди"🥰🥰🥰
Приємно ВСЕ робити РАЗОМ!
І ще класно знову ходити з чоловіком на побачення. Хай навіть просто на кухню попити чай і подивитися фільм, дуже тихенько... бо за стіною солодко спить наш син💫
Це і є ЛЮБОВ - сім'я, дитина, міцні обійми, поцілунки, турбота і підтримка...
В переддень Святого Валентина всім ТОГО бажаю❤❤❤❤❤